Oyun Haberleri

CliffyB, oyun yapmakla bitmemiş olabilir, diyor ‘LA avukatım’ bir LawBreakers canlanması için davada

Key art from Lawbreakers.

Clifford Bleszinski şu anda oyun endüstrisinde tuhaf bir yer kaplıyor. Eskiden Cliffy B olarak bilinen sanatçı, sınıfının en iyisi bazı oyunlarda çalışmış ve hala nispeten genç olan, önemli yeteneklere sahip büyük bütçeli bir yönetmendir, ancak Epic Games’ten ayrılıp kendi başına kurması pek de iyi gitmedi. planlanan: LawBreakers harikaydı, ama satmadı, Radical Heights da tam olarak çıkmayan bir dolu Mary iken. Bu iki yanlış ateşlemeden beri Bleszinski, bir tür sosyal medya sabun boksörü haline geldi ve bir sonraki Gears’ta nasıl bir danışmanlık rolü için uğraştığına bakılırsa, oyunlara geri dönmenin yolunu arıyor.

Bleszinski’nin bir süredir öne sürdüğü olası rotalardan biri, LawBreakers’ın yeniden canlandırılmasıdır. Ayrıca, Kore devi Nexon’un haklara sahip olduğunu ve “oyun yapma olayının tamamı bitti” Neyse. Ama bekle!

Daha fazla gör

Burada atıfta bulunulan “arkadaş”, görünüşe göre Bleszinski’nin Boss Key Productions kapılarını kapattığında Radical Heights’ın haklarını da almış olan, Rick & Morty’nin ortak yaratıcısı ve Squanch Games’in (Kaliforniya merkezli) kurucusu Justin Roiland olabilir. Roiland’ın LawBreakers’ta seslendirme rolü vardı ve görünüşe göre Bleszinski’nin iyi bir arkadaşı, ancak Radical Heights’ın yeniden canlanması muhtemelen LawBreakers’ın geri dönüşünden daha olası olan tek şey.

LawBreakers’ın yanı sıra, birkaç votkalı gazozdan sonra Bleszinski, Boss Key Productions’ın yapılmamış oyunlarından birinin kaderinden yakınıyordu. Yakın tarihli bir söylenti, Microsoft’un Ocak 2017’de iptal edilen Platinum’dan Hideki Kamiya’nın yönettiği aksiyon oyunu Scalebound’u bir şekilde geri getirmek istediğini ileri sürüyor. geri ver

“STFU Microsoft, DragonFlies’ı reddettikten sonra Scalebound’u yeniden canlandırıyor olabilir mi?!” Bleszinksi’yi yazdı. “Dostum. İnsanlar yakın zamanda başka bir oyun yapmak için neden sıfır arzum olduğunu merak ediyor. Ve evet, iki tane votka gazoz içtim ama bu günlerde sıfır sikişme modundayım.”

Bleszinki daha önce Dragonflies’ı “yüzen adalarda bir PVE ‘feodalpunk’ ortamında arkadaşlarınızla zombilerle savaşan ejderhalara binen hava gemilerinde ninja/samuray” oynadığınız bir oyun olarak tanımlamıştı. Ejderhalarınızı yumurtadan çıkarmanız ve onları büyütmeniz gerekiyordu, ki bunların hepsi oldukça harika görünüyor, ancak insanlar o şeyi gerçekten yapmak için çabalayana kadar neredeyse her oyun fikrinin kulağa harika geldiğini unutmayın. Yine de Microsoft, Scalebound’u yeniden canlandırırsa, Bleszinski’nin birkaç votka sodası daha içmesini ve bize Phil Spencer hakkında gerçekten ne düşündüğünü söylemesini dört gözle bekliyorum.

OKU  Art nouveau strateji oyunu Songs of Silence'ın baharda yayınlanması planlanıyor

Oyunların dışında Bleszinski, distopik bir gelecekte adalet için savaşan köpekler hakkında bir çizgi roman yazmakla ve sektördeki zamanı hakkında bir anı kitabı yazmakla meşgul. Aynı zamanda tiyatro yapımlarında yatırımcı ve yapımcıdır.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.