Oyun Haberleri

Elden Ring Streamer Oyunu Oynamak İçin Beyin Aktivasyon Komutlarını Kullanıyor

elden-ring-streamer-uses-brain-activation

Bir Twitch yayıncısı, oyun oynamak için beynini bir EEG görüntüleme cihazına bağladı. Elden Yüzüğü karakteri zihinleriyle kontrol ederek. Beynin elektrik sinyallerini yakalayan sensör pedlerini kafalarına bağlayarak, aktiviteyi kontrollere karşılık gelecek şekilde haritalayabildiler. Elden Yüzüğü.


Guinness Rekorlar Kitabı’nda yenmek için bir kategori var Karanlık ruhlar farklı denetleyici türleri ile ve şimdi bunu listeye eklemek zorunda kalacak Elden Yüzüğü, hatta farklı türde bir denetleyici olarak sayarsa. Oynatmak için EEG’yi kuran yayıncı Elden Yüzüğü Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve vizyon konusunda uzmanlaşmıştır. Beynin sinyallerini okuyan pedleri kafasına bağlamayı başarırken, etkili olmaları için onları salinle ıslatması gerekiyor. Beyin kalıplarını tanıması için eğitmesine ve ardından onları saldırı anahtarına bağlamasına rağmen, tüm kontrollerin haritasını çıkarmadı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Oyuncusu, Düşük Zekalı Büyücü Yapısıyla Şaşırtıcı Başarı Buluyor

Jake Lucky, oyuncunun yenmek için kelimenin tam anlamıyla aklını kullandığını Twitter’da paylaştı. Elden Yüzüğü, Twitch yayıncısı Perrikaryal. Yirmili yaşlarında İngiliz-Kanadalı bir yayıncı, kodlamada kullanabileceği ve oyunlara bağlayabileceği bir Bluetooth beyin tarayıcısına sahip. Perrikaryal bazen yayınında korku gibi farklı oyunlar oynarken gerçek zamanlı olarak taramayı bile gösteriyor, böylece o korkarken hayranları onun beynini görebiliyor. İçinde Elden Yüzüğühala kontrol çubuğuyla hareket ediyor ve farklı düğmelere basıyor, ancak ne zaman saldırsa komut doğrudan beyninden geliyor.

Perrikaryal, yayında teknolojinin mükemmel olmadığını ve bazen saldırının düşünmediği zamanlarda bile ateşleneceğini veya ihtiyaç duyduğunda olmayacağını belirtti. Ancak, patronları güvenilir bir şekilde yenecek kadar hassastır. Godrick the Grafted ve Margit’i geçmeyi başardı ama şu anda Renala ile mücadele ediyor çünkü ilk aşaması, EEG’nin mükemmel olmadığını kabul ettiği, iyi zamanlanmış ve sık saldırılara dayanıyor. Saldırıyı etkinleştirmek için işe yarayan en iyi görselleştirmenin, ağır bir şeyi yavaşça ileri doğru ittiğini hayal etmek olduğunu söylüyor.

OKU  Elden Ring Yapısı, Rakiplerin Size Kilitlenmesini Zorlaştırıyor

EEG akışlarının, göz izleyicili Twitch akışları gibi yaygınlaşıp yaygınlaşmayacağı henüz belli değil. Yeni nesil reaksiyon içeriği, hayranların bir kişinin beyninin farklı videolara ve oyunlara nasıl tepki verdiğini görmesine olanak sağlayabilir.

Elden Yüzüğü PS4, PS5, PC, Xbox One, Xbox One Series X/S’de oynanabilir.

DAHA FAZLA: Hevesli Açıklanmış Hayranlar Elden Ring Topluluğunun Başucu Kitabından Bir Sayfa Almalı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir