Oyun Haberleri

Morrowind için The Joy of Painting moduyla gerçek bir sanatçı olun

Morrowind için The Joy of Painting moduyla gerçek bir sanatçı olun

Hoş bir yeni Morrowind modu, 20 yıllık RPG’ye bir tür öyküsel fotoğraf modu ekler. Mod yapımcısı Merlord’un yaklaşan modu The Joy of Painting, sırtınızda bir şövale taşımanıza, onu yere indirmenize ve onu Vvardenfell’in Van Gogh’u olmak için taşınabilir bir sanat istasyonu olarak kullanmanıza olanak tanır.

Joy of Painting, Morrowind’e oldukça zengin özelliklere sahip bir boyama mekaniği ekleyerek, yalnızca oyunda nesne olarak değil, aynı zamanda PC’nizde yüksek çözünürlüklü görüntüler olarak kaydedilen eskizler, yağlı boya ve sulu boya tablolar ve karakalem çizimler oluşturmanıza olanak tanır. oyun dışında kullanabilirler.

YouTube’da görebileceğiniz gibi, nefis bir şekilde basit ama ayrıntılı bir şey olduğunu söylemeliyim. (yeni sekmede açılır) üstünde. Çalışma yüzeyinizi yerleştirmek, malzemelerinizi seçmenize, envanterinizden yerleştirmenize ve tuvalinizin hangi yönde olmasını istediğinize karar vermenize olanak tanır. Ardından, çizgilerin kalınlığına, renk doygunluğuna ve daha fazlasına karar vererek konunuzu çerçevelemek için fotoğraf modu benzeri bir retikül kullanırsınız.

JOP, gerçek ve eskiye dayanan Morrowind tarzında elbette oyuna bir boyama becerisi ekliyor. Boyama becerisi, çalışmanızın değerini ve görsel kalitesini belirler: “Beceriniz arttıkça, resimleriniz gözle görülür şekilde daha ayrıntılı hale gelir” diyor Merlord.

Resim Sevinci ayrıca popüler ve üstün Ashfall’dan da yararlanır. (yeni sekmede açılır) Kapsamlı hayatta kalma ve üretim mekaniği ile mod. JOP’a eklenen tarifler, kendi kağıdınızı, kavalarınızı, parşömeninizi, fırçalarınızı, şövalelerinizi ve daha fazlasını yapmayı içerir. Hatta tüm kağıt ve parşömen eskizlerinizi ciltlemek için bir eskiz defteri bile oluşturabilirsiniz.

Gelecekte, geliştirici Merlord, kendiniz yapmak zorunda olmadığınız sanat malzemeleri satan bir satıcı sistemi eklemeyi umuyor. Bununla birlikte, henüz gelmemiş en büyük özellik, NPC’lerin sizden belirli bir kişinin, yerin veya şeyin bir resmini veya taslağını getirmenizi isteyeceği dinamik görevler sistemidir.

OKU  South Park: Snow Day'in çıkış tarihi ve konuşan tuvalet kağıdı tutuculu 220 dolarlık özel sürümü geliyor

Reddit aracılığıyla Morrowind için The Joy of Painting modunun ön yayın, alfa indirmesini bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) veya Github. (yeni sekmede açılır)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.