Moda

Emma Stone’un yazlık görünümü, renk koordinasyonunda bir derstir

Emma Stone'un yazlık görünümü, renk koordinasyonunda bir derstir

Emma Stone geri döndü. Bildiğim kadarıyla, Oscar ödüllü aktris herhangi bir yere bakmadı, ancak bir basın döngüsü yapmayalı ve böylece klasik kadın stiline bakışını tam olarak sergilemeyeli uzun zaman oldu.

3 Haziran Cumartesi günü Jersey City’deki Liberty Eyalet Parkı’ndaki 2023 Veuve Clicquot Polo Classic’te Stone, aynı anda zarif ve rahat olan, özenle bir araya getirilmiş sarı ve beyaz bir takımda yaz güneşinden ilham almış gibi görünüyordu. Louis Vuitton’s Stone, beyaz ve sarı çizgili, kısa kollu, yuvarlak yakalı örgü bir üst giydi ve altın rengi detaylarla beyaz katlı mini bir eteğin içine girdi.

Emma Stone’un titiz renk uyumu yaz sezonuna çok yakışıyor.

Roy Rochlin/Getty Images

Beyaz arkası açık blok topuklu ayakkabılar, kalın omuz askılı beyaz bir çanta, kahverengi Wayfarer güneş gözlükleri ve eteğindeki altın noktaları anımsatan altın halka küpelerle aksesuarlandı. Stone, görünümü cesur bir dudak allıkıyla süsledi ve meyve rujunun sadece tatiller için olmadığını bir kez ve herkes için kanıtladı. Şu anda küt bir bob şeklinde kesilmiş, kendine özgü kızıl saçlarını yumuşak kumsal dalgaları halinde takmıştı. Tırnakları beyaza boyanmıştı, bu da la la ülke Star muhtemelen Tom Sandoval olayını bilmiyor.

Önümüzdeki sonbaharda ve onu takip eden ödül sezonunda başrolde çok sayıda Emma Stone olacak. Zavallı şeyler dışında favori Yönetmen Yorgos Lanthimos. Filmde ayrıca Margaret Qualley, Willem Dafoe, Mark Ruffalo ve Jerrod Carmichael rol alıyor. Zavallı şeyler Alasdair Gay’in 1992 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan film, 8 Eylül’de sinemalarda olacak. İşte bir açıklama:

Alışılmışın dışında bir bilim adamı tarafından hayata döndürülen genç bir kadın ve bir avukat, kıtalar arasında bir kasırga macerasına atılır. Zamanının önyargılarından bağımsız olarak, eşitlik ve özgürlükten yana olma amacında kararlı bir şekilde büyüyor.” Bekleyemem.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Gwyneth Paltrow'un kızı Apple, Oscar töreni için tartışmalı çıplak elbisesini ödünç aldı.
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir