Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve yanıtı #714: 3 Haziran Cumartesi

Today

Oyunu ele vermeden sizi doğru yöne yönlendirmek için tasarlanmış bugünün ipucuyla Wordle galibiyet serinizi kurtarın. Doğrudan en son zaferinize atlamayı mı tercih ediyorsunuz yoksa kötü bir tahmin riskine girmek için dibe çok mu yakınsınız? Endişelenmeyin, 3 Haziran (714) Wordle’ın yanıtı hazır ve hemen aşağıda bekliyor.

Sonunda bugünün çözümünü bulduğumda büyük bir rahatlama dalgası üzerimi yıkadı: Bir dizi kafa karıştırıcı başlamayan ve oldukça tuhaf bir yeşilden sonra, bugünün Wordle’ını galibiyetle bitirme umudumu neredeyse yitirmiştim.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

3 Haziran Cumartesi için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı, dişi keçinin başka bir adı ve çok küçük çocuklar için bir çocuk bakıcısı veya bakıcıyı tanımlamanın bir yolu.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünün bulmacasında bir harf üç kez kullanılıyor.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

OKU  Nvidia'nın parlak yeni RTX 4060 Ti GPU'su zaten MSRP'nin altında satılıyor

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#714 Wordle cevabı nedir?

Hafta sonunuz için en iyi başlangıç ​​kazanmaktır. 3 Haziran (714) Sözünün cevabı şudur: DADI.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 2 Haziran: NEMLİ
 • 1 Haziran: CAZİ
 • 31 Mayıs: ATİK
 • 30 Mayıs: DİZ ÇÖKMEK
 • 29 Mayıs: FARE
 • 28 Mayıs: EKSİK
 • 27 Mayıs: RAMEN
 • 26 Mayıs: DOMUZ
 • 25 Mayıs: simit
 • 24 Mayıs: SÖYLEMEK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

OKU  Minecraft ve tıklama oyunlarının birleşimi olan Outpath için demoyu deneyin

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.