Oyun Haberleri

Lütfen Vampire Survivors film müziğini kaydeden bütün bir senfonik orkestrayı gözlemleyin.

Lütfen Vampire Survivors film müziğini kaydeden bütün bir senfonik orkestrayı gözlemleyin.

Saf bir komedi açısından, bir tür gülünç şakşak açısı gibi, Vampire Survivors gerçekten de vermeye devam eden bir hediye. Zamanla gelişen ve bazı oyun mekaniği fikirleriyle dalga geçen bir adamın yan projesi olarak başlayan şey, çok büyük bir hit oldu. Bir hikayesi yoktu. Film müziği

Şimdi profesyonel bir senfoni orkestrası, ikinci DLC’si Tides of the Foscari için şef ve solist jeneriğiyle birlikte tam notalar kaydetti, besteledi ve yönetti. Bunun gerçekleştiği bir videoyu izleyebilirsiniz.

Hepsi vampirlerle ilgili 2 dolarlık bir oyun için, burada şaka kesinlikle hiç vampir olmamasıdır. Steam’de Vampire Survivors’a sahipseniz, oradaki film müziğinin parçası oldukları için tüm bu parçalara da sahipsiniz.

Vampire Survivors’ı başından beri takip eden birçoğunuzun bildiği gibi, film müziği her zaman oyunun çok önemli bir parçası olmuştur (evet, hikayeden bile daha önemli ),” dedi yaratıcı Luca Galante bir Steam gönderisinde. Erken Erişim sırasında ana bestecilerimiz ve müzisyenlerimiz Daniele ve Filippo’dan sık sık bir parça alırdım ve onu VS’nin yeni bölümlerini oluştururken kendimi doğru zihniyete sokmak için kullanırdım. Oyun, müziği olmadan bugün olduğu gibi olmazdı.”

“Orkestra kaydı Budapeşte Puanlama Orkestrası’na ait (Parasite ve Get Out gibi filmlerde ve Injustice 2 gibi oyunlarda da çalıştılar). Kayıtlar, toplam 76 müzisyenle altı saatten fazla kayıt oturumları ve en büyük oturumu içeriyordu. 56 kişilik bir orkestra. Küçük oyunumuzdan melodilerin böyle icra edildiğini görmek gerçekten çok dokunaklı ve etkileyiciydi. Bir orkestra kiralayarak çıldırmamıza izin verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim” dedi.

PC Gamer’dan Ted Litchfeld, Vampire Survivors’ Tides of the Foscari DLC’yi “geçen yıl aşık olduğum oyunun 2 dolarlık mükemmel sarsıntısı” olarak nitelendirdi ve onun değerlendirmesine katılmamak zor. Daha fazla şapşal adam, daha tuhaf silahlar, açığa çıkarılacak daha fazla sır.

OKU  En sevdiğimiz 14 inç oyun dizüstü bilgisayarlarımızdan biri nihayet tekrar satışa sunuldu

Yılın BAFTA oyunu için Elden Ring’i geride bırakan oyun için bir başka büyük W.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.