Moda

Florence Pugh, kırmızı halıda Zsa Zsa Gabor’un tüm muhteşemliğini sunuyor

Florence Pugh, kırmızı halıda Zsa Zsa Gabor'un tüm muhteşemliğini sunuyor

Florence Pugh, 25. İngiliz Bağımsız Film Ödülleri’ne geldi

David M Benett/Getty Images

Florence Pugh’un stratosferik şöhret yükselişi, İngiliz aktrisi aşağıdaki gibi beğenilen filmlerde oynadığı roller sayesinde tanınan bir isim haline getirdi. Leydi Macbeth (2016), yaz ortası (2019), küçük kadın (2019) ve merak (2022). Harry Styles’ın başrol oynadığı son sürümünde ekran dışı dramaya dair tartışmalı söylentilere rağmen, merak etme sevgilimPugh ünlü statüsünü bir dizi kırmızı halı moda hitiyle korudu.

Dün gece İngiliz Bağımsız Film Ödülleri’nde stil yıldızı, sürekli harikalar akışını durduracağına dair hiçbir işaret göstermedi. bir moda tarihi Hollywood yıldızı Zsa Zsa Gabor’a (sonsuz) parası için bir şans vermek için arsızca muhteşem bir toplulukla.

Zsa Zsa Gabor “Arrivederci, Baby!” de “Gigi” rolünde

ullsteinbild/Getty Images

Pugh, Old Billingsgate’e zarif gelişinde, film yıldızlarının en sevdiği plak şirketi Rodarte’den pastel pembe yatak odasından ilham alan ipek bir takım giydi. Gül süslemeli dantel şeritli bir slip ve gerçeküstü, fırfırlı tül bir pelerin giyen Pugh, ekranda yadsınamaz bir vintage ihtişamı yaydı. Aktris, paparazzi eldiveninin içinden geçerken gösterişli kollarını sallayarak görünümünü Tiffany & Co’dan platin ve pembe elmaslar ve Aquazzura’dan bantlı bağcıklı ayakkabılarla süsledi.

İngiliz Bağımsız Film Ödülleri’nde Florence Pugh

Dave J Hogan/Getty Images

Zsa Zsa Gabor, “Benim Şey Elbisem” adını verdiği elbiseyle.

Bettmann/Getty Images

Ancak Pugh, ünlü haute couture hedonisti Zsa Zsa Gabor’un gardırobunda olmazsa olmazlardan biri olan gösterişli orospu kıyafetini ilk kez tercih etmiyordu. Ekim ayında yıldız adayı, Valentino imzalı şeftali rengi tüy süslemeli bir elbise giymişti. Pugh bir kez daha hayran kalabalığın önünde eteğini büktü ve kesinlikle “Zsa Zsa Faktörü”ne sahip olduğunu kanıtladı.

Royal Festival Hall’da BFI Londra Film Festivali’nde Florence Pugh

Mike Marsland/Getty Images

Bir ay önce, Venedik Film Festivali’nde Pugh, başka bir canlı numara için Valentino’ya baktı – bu kez payetli siyah organza içinde. Aslında o kadar etkileyiciydi ki, oyuncu kadrosundan Chris Pine tek kullanımlık kamerasıyla halının ortasında durup kendine bir fotoğraf çekmek zorunda kaldı.

Venedik Uluslararası Film Festivali’nde Florence Pugh

Alessandra Benedetti—Corbis/Getty Images

3 halkalı sirkte Zsa Zsa Gabor

Paramount Resimleri/Getty Images

A sınıfı etkinliklerde devasa ihtişamın geri dönüşünü özleyenler ve ABD sosyete sahnesini onlarca yıldır yöneten ve bir zamanlar ” Ben her zaman iyi bir ev sahibiydim. Boşanırsam, her zaman ev bende kalırdı.” Herkes muhteşemliğin eve dönüşünü selamlıyor!

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Amanda Seyfried, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde gardırop arızasını bir profesyonel gibi ele aldı
İlgili yazılar
Moda

Oscar 2023: Opera önlüğü nasıl gecenin en büyük galibi oldu?

Moda

Düzelt, iyi görün: Paris Moda Haftası muhteşem bir terzilik şarkısı söylüyor

Moda

Royal Ascot Fashion, bir stil retrospektifi: yarışın en göz alıcı gösterisinin evrimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir