Oyun Haberleri

Jenna Mermerler Artık Evli

Jenna Marbles and Julien Solomita Marriage

YouTuber’lar Jenna Marbles ve Julien Solomita, on yıldan fazla bir süredir birlikte evlendiler. Popüler YouTube çiftinin hayranları, Julien’in Jenna’ya evlenme teklif ettiğini bir önceki açıklamasından bu yana evlilik duyurusunu bekliyor. Jenna Marbles, 2020’den beri internette yer almıyor ancak bu, hayranların Julien’i takip etmesini ve çifte mutluluklar dilemesini engellemedi.


Hayranlar son yıllarda Jenna, Julien ve sevimli köpeklerini Julien’in YouTube kanalı ve Twitch yayınları aracılığıyla takip edebildiler. Gerçekten de, Jenna iki yıldan uzun bir süre önce internetten geri adım atmaya karar verse de, hayranları onu bu kadar ünlü yapan pozitifliği ve empatiyi unutmadı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Logan Paul, Wiz Khalifa’dan Büyük Para Dövüş Teklifini Reddetti

Jenna Marbles ve Julien Solomita Kasım ayında evlendiler, ancak töreni 22 Aralık’a kadar duyurmamaya karar verdiler. Julien, yakın tarihli bir Twitch akışında ve YouTube videosunda ertelenen duyuru hakkında konuştu ve İtalyancaları varken kutlamayı doğru hissetmediklerini söyledi. Greyhound Peach acil tıbbi operasyonlar geçiriyordu. Ancak Peach daha iyi durumda değil ve bu nedenle Solomita, büyülü bir kış düğünü gibi görünen şeyin resimlerini nihayet paylaşmak için YouTube ve Instagram’a gitti.

Jenna Mermerler ve Julien Solomita

Hayranlar, Jenna ve Julien’e olan ezici desteklerini hemen yorumladılar. PewDiePie, Jackseptikeye ve iJustine gibi YouTuber’lar çiftin evliliğinden duydukları mutluluğu dile getirdiler ve hayranlar çifte birlikte uzun ve mutlu bir yaşam dilediler. Hayranlar ayrıca, bu duyurunun Marbles’ın YouTube’a olası dönüşünden önce gelmesini umduklarını söylüyor, ancak Jenna platforma geri dönmeyi planlayıp planlamadığını henüz doğrulamadı. Jenna ve Julien bir barda buluşup anlaştılar, sonunda Kaliforniya’ya taşındılar, birlikte içerik ürettiler ve kendi evlerini satın aldılar. Julien, çoğu oyunla ilgili videolar oluşturmaya devam etti.

Jenna ve Julien ile ilgili haberler, çiftin hayranları için harika bir tatil hediyesi oldu, özellikle Jenna kanalından ayrıldığından beri internette görünmeyi reddettiği için. Jenna, Julien’le popüler podcast’lerini iptal ettiklerinde yaptığı kısa açıklamanın yanı sıra, gündemden uzak durma kararının arkasında durdu. Pek çok hayran onun YouTube’a geri dönmesini dilese de, birçoğunun onun ve Julien’in mutlu, sağlıklı olduğunu ve düğünlerinin ikisi için de harika bir kutlama olduğunu bilmesi yeterli.

DAHA: Hangi Ücretsiz Yayın Hizmetlerinde Anime Vardır (Yasaldır)?

Kaynak: Dexerto

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Elden Ring ve God of War: Ragnarok, DICE Ödülleri'nde büyük ödül kazandı