Moda

Gabrielle Union balonun eteğine kelimenin tam anlamıyla bir dokunuş kattı

Gabrielle Union balonun eteğine kelimenin tam anlamıyla bir dokunuş kattı

Şükran Günü yarına kadar değil ama Gabrielle Union’a göre tatil geldi (ve bütün hafta buradaydı).

50 yaşındaki oyuncu yeni Disney animasyon filminin tanıtımını yapıyor garip dünya, 21 Kasım’da New York’ta bir görünüm için şenlikli bir görünüm kazandı Günaydın Amerika. Çapraz beyaz ve kırmızı çizgili kolsuz bir Loewe elbise giymişti – şekerler var – ve dalgalı bir yaka. Dizin hemen altına kadar inen elbisenin etek ucu elbise ile aynı desende üç boyutlu toplarla süslenmişti. Büyük elbise süslemelerini veya gerçek bir balonlu etek ucunu düşünün.

Union, eğlence uyumunu kireç yeşili burnu topuklu ayakkabılarla eşleştirdi, belki de Grinch’e küçük bir selam. Saçlarını düzgün, düz ve omuzlarına kadar uzatmıştı. Tam görünümü burada görün:

MEGA

23 Kasım’da Union, bir görünüm için tamamen farklı, daha abartısız bir görünüm giydi. Canlı! Kelly ve Ryan’la. Union, uzun, siyah, yünlü deri bir ceketin altında, kalp yakalı ve çiçek aplikeli kısa kollu siyah bir elbise giymişti. Burada görün:

NEW YORK, NY – 22 KASIM: Gabrielle Union, 22 Kasım 2022’de New York’ta görülüyor. (Fotoğraf: Raymond Hall/GC Images)raymond salonu
OKU  Sarah Michelle Gellar şeffaf çağında
İlgili yazılar
Moda

Gabrielle Union, açık tanga trendini kırmızı halıda yepyeni bir seviyeye taşıdı

Moda

Görmeniz gereken tüm NAACP Image Awards kırmızı halı görünümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir