Moda

Florence Pugh transparan elbise turuna puantiyeli bir elbiseyle devam etti.

Florence Pugh transparan elbise turuna puantiyeli bir elbiseyle devam etti.

Florence Pugh, başka bir şeffaf elbiseyle kırmızı halıya çıktı.

11/19 tarihinde merak etme sevgilim Star, Los Angeles’taki Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nde düzenlenen 13. Yıllık Valiler Ödülleri’ne puantiye detaylı, neredeyse tamamen beyaz bir Victoria Beckham elbisesiyle katıldı. Pugh’un bob’u tekrar yüksek-düşük bir stile dönüştürüldü ve makyajı, mat leylak rengi bir dudak ve şampanya dumanlı göz ile klasik tutuldu. Görünümünü imzası olan septum piercingi ve Tiffany & Co.’dan etkileyici bir altın kolye ile tamamladı.

Florence Pugh, Los Angeles’ta 13. Akademi Valileri Ödülleri’nde

Gilbert Flores/Getty Images

Bu, aktrisin geçen yıl filmin tanıtımını yaparken salladığı pek çok transparan görünümden biri. merak etme sevgilimdünkü ödül törenine de katılan Olivia Wilde’ın yönettiği. Wilde, Harry Styles’tan ayrıldıktan sonra ilk kez halka açık bir görünümde siyah beyaz bir Erdem elbisesi ve açık bir iç eteklik ve şeffaf opera eldivenleri giydi (yeni bir trend seziyorum, btw).

LOS ANGELES, KALİFORNİYA – 19 KASIM: Olivia Wilde, 19 Kasım 2022’de Los Angeles, California’da Fairmont Century Plaza’da düzenlenen 13. Yıllık Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi Valiler Ödüllerine katıldı. (Fotoğraf: Emma McIntyre/WireImage,)Emma McIntyre
OKU  Hayatınızın başrol oyuncuları için 24 ışıltılı hediye
İlgili yazılar
Moda

Olivia Wilde, Babylon kırmızı halısında beklenmedik bir dokunuşla blazer bir elbise giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir