Oyun Haberleri

Resident Evil 4 Remake Demo’nun Bugün Gölge Düşüşü Bekleniyor

Image from the Resident Evil 4 remake showing Leon Kennedy about to attack an infected villager.

Dünyanın dört bir yanındaki korku hayranları, heyecanla yeni oyunun gelişini bekliyor. Resident Evil 4 remake ve görünüşe göre oyuncular ilk kez tadına bakacaklar, çünkü demonun bugün bir süre sonra piyasaya sürüleceği önerildi. Tüm zamanların en etkili korku oyunu serilerinden birinin en sevilen girişlerinden biri olarak, RE4 Capcom’un ikonik serisindeki herhangi bir girişten daha fazlasıydı. Formülü bugün hala hissedilen şekillerde değiştirdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Bu efsanevi durum göz önüne alındığında, pek çok kişinin yaklaşmakta olan yeniden tasarım için heyecanlı olması şaşırtıcı değil. Muhtemelen orijinali sevgiyle hatırlayanlara hitap edecek olsa da, Resident Evil 4 remake ayrıca bazı şeyleri değiştirerek onu modern izleyiciler için daha uygun hale getirecek. Çıkış tarihi yaklaştıkça, hayranlar aksiyondan ilk dilimlerini almayı umuyorlar ve bunun çok kısa bir süre içinde gerçekleşeceği ihtimali iyi görünüyor.

İLGİLİ: Bazı Resident Evil 4 Collector’s Edition Ön Siparişleri Gizemli Bir Şekilde İptal Edildi

Twitter’daki endüstri analisti MauroNL’ye göre, demo Resident Evil 4 Remakee bugün bir noktada devreye giriyor olmalı. Bilgiler, demo’nun “şu anda hazır” olduğunu söyleyen Twitch’teki bir reklamdan geliyor. Ancak, çevrimiçi üstünkörü bir bakış, henüz burada olmadığını gösteriyor. WCCFTech’ten bir rapor, birisinin reklam için “düğmeye biraz erken basmış” olabileceğini, ancak muhtemelen önümüzdeki birkaç saat içinde yoldaymış gibi göründüğünü söylüyor. Eğer doğruysa, en azından MauroNL’ye göre demo büyük olasılıkla gösteriden sonra yayınlanmaya başlayacak.

OKU  Pokemon Fan Art Wobbuffet ve Haunter'ı Birleştiriyor

Capcom gösterisi, geliştiricinin daha fazlasını göstereceği PST ile 14:30 PM’de devam ediyor. RE4 dahil olmak üzere diğer bazı başlıkların yanı sıra Monster Hunter Rise: Gün Batımı ve Mega Man Savaş Ağı Eski Koleksiyonu. Ancak, neredeyse kesinlikle yeniden çevrimi olacak Resident Evil 4 ana odak noktası bu olacak, bu nedenle pek çok göz ve kulak olaya odaklanacak. Umarım, önerildiği gibi oyunun demosu o noktada hazır olur.

Çağdaş oyunculara uygun içerik eklemenin yanı sıra, Resident Evil 4 ayrıca peyniri yumuşatıyor gibi görünüyor. Orijinal 2005 sürümünü böylesine bir klasik yapan B-filmi havasını büyük olasılıkla koruyacak, ancak görünüşe göre yeniden yapımlara benziyor. RE2 Ve RE3Capcom genel olarak daha koyu bir ton kullanmak istiyor.

Resident Evil 4 PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S için 24 Mart’ta çıkıyor.

DAHA: Resident Evil 4 Remake, Resident Evil Village’dan Sonra Neden İyi Bir Yerde?

Kaynak: WCCFTech

OKU  Orijinal Cyberpunk 2077 Fragmanı Artık 10 Yaşında

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.