Oyun Haberleri

Önerilen bu Kerbal Uzay Programı Lego setini çok seviyorum

Önerilen bu Kerbal Uzay Programı Lego setini çok seviyorum

Kerbal Space Program, harika şeyleri düzgün parçalardan bir araya getirdiğiniz ve sonunda onları kazara kırdığınız bir oyundur. Lego hobisi, kelimenin tam anlamıyla aynı şeydir. Anlaşılır bir şekilde, biraz geçişten daha fazlası var.

Lego’nun Fikirler hayran tasarımı sitesindeki yeni bir teklif, Lego tarafından dikkate alınması gereken 10.000 destekçi hedefine ulaştı ve yaratıcısı Sam67c, Kerbal Space Program oyuncularının hemen hemen her erken oyun zanaatını yapmak için kesinlikle güzel bir tuğla ve parça koleksiyonu oluşturdu. alışkın olmak. Hatta yola çıkışı gösteren bir fragman bile var.

Önerilen Kerbal Uzay Programı Lego setinin görüntüsü

(İmaj kredisi: Sam67c, Lego, Özel Bölüm)

Sadece şuna bak. Mükemmel bir şekilde istiflenmiş roket parçaları yığınları, Kerbal oynadığım zamandan hemen tanıdık geliyor. Pillere, sonda bilgisayar çekirdeklerine ve daha fazlasına hem bir hem de iki kerbal boyutunda roket kokpit modülleri. Tabii ki, bu bir Fikirler önerisi olduğu için sabit değildir ve ortaya çıkan herhangi bir set, Sam67c’nin videolarda ve teklif çekimlerinde kullandığı şeylere sahip olmayabilir, ancak yine de oldukça etkileyici.

Önerilen yapılar, yanında iki katı yakıt güçlendiricisi olan sevimli roketleri bile içerir. Mun’a ilk inişlerini yapmaya çalışan cesur uzay mühendisleri için mükemmel bir araç. Poodle, Vector ve Skipper roket motorlarının sergilendiği komple sette Kerbal gerçekçiliğine olan bağlılığı seviyorum.

“Ya içine iki kerbal sığan Mk1-3 Kokpiti ile birlikte standart gemiyi inşa edin ya da 40’tan fazla olası mini yapıdan oluşan bir koleksiyondan kendi tasarımlarınızı oluşturun! Parçalar, Küçük ve Orta boy ürün boyutlarından bir dizi oyun içi öğe içerir. en yaygın olarak kullanılan ve ortak olarak en çok lego parçasına sahip olan motorlar, yakıt depoları, piller ve kokpitlerin tümü, 6×6 veya 4×4 yuvarlak bir plaka aracılığıyla dikey olarak bağlanırken, güneş panelleri ve RCS tankları, ana parçaların çevresine yerleştirilmiş klipsler kullanır.” Sam67c diyor.

Roketinizin düzgün bir şekilde patlayarak parçalanabilmesi için sahne ayırıcılar için malzemeler ve hatta Kerbal oyuncularının çok aşina olduğu Rovemate gezici gövdesi için bir tasarım da dahil olmak üzere Sam’in tasarımları kampanya boyunca gelişti. Tasarımları ve Sam67c’nin önerilen yükseltmelerini Kerbal Uzay Programı – Modüler Gemi Sistemi Lego Fikirleri Sayfasında bulabilirsiniz. 10.000 destekçiye sahip olan fikir, değerlendirilmesi ve Kerbal yayıncısı Take-Two ile ortaya çıkabilecek çetrefilli lisans sorunlarının çözülmesi için Lego’ya gidecek.

OKU  Fallout 4'ün en iyi yerleşim modunun yaratıcısı, Starfield'ın karakol sisteminin 'temelde insanları anlamsız hale getirdiğini' söylüyor

Bu gördüğüm ilk Lego Kerbal tasarımı değil ama benim favorim. Geçmiş Fikirler teklifleri çoğunlukla diyoramalar veya büstlerdi – aktif olarak oynayabileceğiniz bir şeyden daha fazla sergi parçası. Bu, Kerbal Uzay Programı dioramasını veya bu büyük olasılıkla gerçek boyutlu Jebediah Kerman heykelini sevmediğim anlamına gelmiyor. Bunları seviyorum ama 10.000’e ulaşmamalarının bir nedeni var.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.