Moda

Christie Brinkley, klasik sonbahar modasına lüks bir dokunuş katıyor

Christie Brinkley, klasik sonbahar modasına lüks bir dokunuş katıyor

Şükran günü geliyor. Havada kabak ve beraberinde gelen baharatların kokusu var. Peki, serin bir sonbahar gününde ne giyersiniz? Christie Brinkley’e göre klasikler. Ve o haklı.

Sonbahar havasının tadını çıkarmak resimli spor Legend, sıcak kalmak için sarı bir süveteri mavi kot pantolon ve kırmızı ekose bir ceketle eşleştirerek ana renkleri seçti. Kahverengi deri Chelsea çizmeleri sezonun vazgeçilmezi ve kahverengi Birkin’i ise onun zengin ve ünlü bir model olması ve senin olmamasından kaynaklanıyor. Kuzu derisi astarlı süet eldivenlere göz atın.

Set dekoru gardırop kadar önemli olduğundan, Brinkley fotoğraf çekimi estetiğini kırmızı bir kamyonet ve muhtemelen Hamptons’ta kendisine ait olan bir taş evle tamamladı.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Brinkley, markalara gözlerini kısarak bakmak yerine, “Bu sezonun neyle ilgili olduğunu unutmayın: aşk ve neşe, yeryüzünde barış, nezaket, verme, umut, iyi neşe, anlayış, yardım, beraberlik. Bu bayramın ruhu olan bu ilkeleri hayata geçirebilir ve yeni yıla taşıyabilirsek… dünya daha iyi, daha güvenli, daha mutlu bir yer olacak” ki bu, doğrusunu söylemek gerekirse çok güzel!

Brinkley bu sezon çantasını ve botlarını ciddi şekilde yokluyor. İşte ikisiyle birlikte, bazı ellerle oynuyor:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

OKU  Emily Ratajkowski ve Julia Fox, kışın ortasında minik bikiniler giyiyorlar
İlgili yazılar
Moda

Kate Hudson'ın Rahat Katmanlı Topluluğu tam bir Şükran Günü görünümüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir