Oyun Haberleri

Gigabyte RTX 4070 Ti AERO, ilk resimlerde üçlü fan kurulumunu gösteriyor

Gigabyte RTX 4070 Ti AERO

Gigabyte’ın yepyeni RTX 4070’lerinin fotoğraflarına bakılırsa, gerçekten çok beyaz bir Noel gibi görünüyor. VideoCardz tarafından tespit edildi (yeni sekmede açılır)bu, 12GB 4080 ile benzer özelliklere sahip görünen yeni 4070 Ti GPU’ların piyasaya sürüldüğünü onaylıyor (yeni sekmede açılır) Nvidia’nın başlatmaya çalıştığı, kimsenin gerçekten istemediği.

Serinlemek

İki tonlu gri arka planda Cooler Master MasterLiquid ML360R ve EK-AIO Basic 240 CPU soğutucuları

(İmaj kredisi: Cooler Master, EKWB)

CPU’lar için en iyi AIO soğutucu (yeni sekmede açılır): Hepsi bir arada ve hepsi için bir… bileşenler.
En iyi CPU hava soğutucuları (yeni sekmede açılır): Brrr gitmeyen CPU fanları.

Doğru fiyata gelirse, 4070 Ti, değer ve performans arasındaki yelpazede harika bir uzlaşma olabilir. Bu, özellikle cansız RTX 4060’ların söylenti yeteneklerini gördükten sonra, Nvidia’dan aradığımız bir şeydi. (yeni sekmede açılır).

Gigabyte’ın RTX 4070 Ti AERO’su, tamamen beyaz renk şemasına benzeyen üç fanlı bir konfigürasyona sahiptir. Plastiğin bir kısmı resimlerde biraz sarı görünüyor, biraz plastik oyuncaklara ve 80’lerdeki teknoloji konutlarına benziyor, ancak bunun gerçek hayatta nasıl göründüklerinden çok bir aydınlatma sorunu olduğunu tahmin ediyorum. Gigabyte’ın Vision serisi kartlarına aşina olanlar, bu yeni 4070 Ti saygısındaki benzerlikleri büyük olasılıkla görüyorlar.

Görüntüler, soğuk beyaz dış yüzeyi göstermenin yanı sıra, yeni pimli adaptör kablosuna da bir bakış sunuyor. Boşluğu kapatmaya yardımcı olmak için Nvidia tarafından yapılmış 2×8 pimden 1×16 pime bir adaptördür ve umarız herhangi birinin tüm kitlerini hemen değiştirmesine gerek kalmaz. Daha yüksek kart serilerinden bazıları için gördüğümüz adaptörlere benziyor, bu yüzden bu seriye dahil edildiğini görmek güzel.

Bu üçlü fan çözümü, kısa PCB sayesinde büyük ölçüde açığa çıkan oldukça büyük bir soğutucu gibi görünen bir şeyle de eşleştirildi. Bu iyi bir işaret ve kart ısıyla oldukça iyi başa çıkacak gibi görünüyor. Isı, bir yapıda yönetilmesi en zor şeylerden biri olabilir, özellikle daha sıcak bir iklimde yaşıyorsanız, bu nedenle Gigabyte’ın bu yapıyla kelimenin tam anlamıyla Aero adını aldığını görmek güzel.

OKU  Epic, Item Shop gelirlerinin %40'ını Fortnite adası yaratıcılarıyla paylaşacak: "Artık kurnazca para kazanma döngüleri tasarlamaya gerek yok"

Nvidia, 3 Ocak’ta yeni GPU’ları duyurmaya hazırlanıyor, bu nedenle muhtemelen o zaman bu kartlar hakkında daha fazla şey duyacağız. VideoCardz’a göre, RTX 4070 Ti AERO’yu 3 Ocak’ta şirketin özel adresinde ve ardından 5 Ocak’ta satışa sunmayı bekleyebiliriz. Satış fiyatının bu yeni hattan umduğumuzu tutturmasını umuyoruz, o veya Nvidia gibi kokmak zorunda kalabiliriz (yeni sekmede açılır) GPU’larını kullanmak yerine.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir