Moda

Galler Prensesi Noel Konserinde Kate Middleton ve Prenses Charlotte Maçı

Galler Prensesi Noel Konserinde Kate Middleton ve Prenses Charlotte Maçı

Aynı gün Netflix, Prens Harry ve Meghan Markle’ın belgesel dizisinin geri kalanını yayınladı. birçok Prens William aracılığıyla – Cambridge ailesi Kate Middleton’ın ikinci yıllık tatil konserine katıldı, Kraliyet İlahileri: Noel’de Birlikte.

15 Aralık’taki etkinliğe ailece katılan Prenses Charlotte ve Galler Prensesi bayramlık bordo paltolar giydiler. Middleton, yapılı omuzları ve uyumlu kırmızı pompaları olan baldır boyu şık bir ceket giymişti, saçları gevşek dalgalar halinde bir omzunun üzerinden sarkıyordu. Babasıyla el ele tutuşan Charlotte, aynı renkte diz boyu kruvaze bir ceket, siyah tayt ve düz Mary Jane ayakkabıları giymiş, saçları kısmen örülmüş.

Prens William ve Prens George da siyah ceket ve lacivert pantolon giymişler, ancak farklı renklerde kravat tercih etmişler. Prens Louis evde kaldı.

Samir Hüseyin

Görünüşe göre Prenses Charlotte ve Kate Middleton, bir kemer ve kahverengi botlarla eşleştirdiği kendi kruvaze kestane rengi paltosuyla Noel ayinine katılan Pippa Middleton ile eşleşti. Kral Charles, Kraliçe Camilla, Prenses Beatrice, Prenses Eugenie ve Kate Middleton’ın kendi ebeveynleri de katıldı.

Havuz/Getty Resimleri

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kate Middleton bayram trikolarını ikiye katlıyor
İlgili yazılar
Moda

Chanel, en son Paris Couture Week koleksiyonuyla kendine güvenen stile saygı duruşunda bulunuyor

Moda

Kate Middleton, Noel'de hayırseverleri selamlamak için favori bir Alexander McQueen ceketi giydi

Moda

Kate Middleton bayram trikolarını ikiye katlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir