Oyun Haberleri

Bilim kurgu casus simülasyonu Sigma Theory’yi bu hafta sonu ücretsiz edinin

A special agent superimposed on a hologram map

GOG, küresel süper güçlerin dünyanın XCOM tarzı bir hologramı etrafında ajanlar ve dronlar göndererek teknolojik gelişmeler için rekabet ettiği bir gelecekte geçen bir strateji oyunu olan Sigma Theory: Global Cold War’u veriyor. İlham kaynakları arasında Tropico, Armello, Civilization, Plague Inc. ve masa oyunu Pandemic’i listeleyen sıra tabanlı bir casusluk oyunudur.

Sigma Theory, Out There serisinin yaratıcıları Mi-Clos Studio tarafından tasarlandı ve bu, örneğin sahada ajanlara komuta ettiğinizde, kendi maceranızı seçin oyununa düzenli dönüşümlerinde yansıtılıyor. Bu ajanların her biri, ne kadar iyi performans gösterdiklerini etkileyen ve onlara sokaklarda kovalanırken veya sırları ele geçirmeye çalışırken hangi eylemi yapmalarını söylemeniz gerektiğini öneren kendi arka planlarına ve kişilik özelliklerine sahip 50 isimlendirilmiş casus arasından seçilir. belgeler.

Ayrıca hipnotik telkinlerin kilidini açabilecek teknoloji ağaçları, savaş robotları, doğru borsa tahmini, alternatif enerji kaynakları veya doğrudan ölümsüzlük gibi diplomasi ve araştırma da var. Başlığın Sigma Teorisi, tüm bunları mümkün kılan, dünyayı tekilliğe doğru hızlı bir yola sokan bilimsel bir atılımdır – azalan kıyamet saatinin önce bizi yok etmeyeceğini varsayarsak.

Bir ülkenin Sigma bölümünün başkanı olarak, ister dünyayla paylaşın, ister özel bir şirkete satın, ister ülkenizin hükümeti için saklayın, her buluşla ne yapmayı seçtiğiniz kıyamet günü geri sayımını etkileyecektir. Belki de kendine “Şanslı Lorenzo” diyen ve bir kartel için çalışan bir adama bunu söylemeyin, demek istediğim bu.

Sigma Theory: Global Cold War’u 19 Haziran Pazartesi günü saat 06:00’ya kadar ücretsiz olarak saklayabileceğiniz GOG üzerinden indirebilirsiniz. GOG’da şu anda bir yaz indirimi var, bu da Tangle Tower gibi oyunları %80 indirimli, Outward: Definitive Edition’ı %75 indirimli, Last Call BBS’yi %50 indirimli ve Paketi Açma gibi oyunları %40 indirimli alabileceğiniz anlamına geliyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baldur's Gate 3 zarınızın görünümünü gözden kaçırması kolay bir ayarla değiştirebilirsiniz