Oyun Haberleri

2022’nin en az değer verilen gizli mücevherini Steam’de şu anda sadece 6 dolara alabilirsiniz.

DreamWild Knight accompanied by Goutha in a purple environment

Geçen yılki DreamWild beni kesinlikle büyülemişti. (yeni sekmede açılır), son hafızadaki herhangi bir oyunun en sevdiğim sanat stillerinden birine sahip, hızlı tempolu, horde modu bir roguelike: Eski 3D grafikleri hareketli modeller ve klasik bir RPG gibi önceden oluşturulmuş arka planlarla birleştiren gerçeküstü, canlı bir yeniden canlandırma. Ve şu anda, lüks bir fincan kahvenin ya da belirsiz kalitede bir sandviçin maliyeti!

Bu oyunun her yönü, ilk oynadığımdan ve onu sevdiğimden beri üzerimde daha fazla büyüdü (yeni sekmede açılır). Başlangıçta çekim konusunda sadece ılımlıydım, ancak hız oluşturmak ve gerçeküstü ay manzaralarında yakınlaştırma yapmak için tavşan zıplamasına yaptığı vurgunun beynimde gerçekten bir oluk açtığını görüyorum. DreamWilds’in sakinlerini gütmek ve onlara kılıç ışını fırlatan Fareli Köyün Kavalcısı gibi liderlik etmek, neredeyse meditatif bir niteliğe sahip.

Ama vibrafon hala benim için yüce hüküm sürüyor. Bataklıklardan dışarı fırlayan güneş saati yüzleri ve soyut kalıntılarla bu yemyeşil, yosunlu vahşi doğaya girerken, büyük bir konum kartı açılır ve şöyle yazar:

“DreamWild #8989: BATIK YERLER -Kambriyen Teknoloji Yatağı-“

Şimdi oradaki şeyler bu. Hiçbir zaman var olmamış bir Dreamcast oyunundan fırlamış rüya gibi bir OST tarafından sıkıştırılmış, şu anda yalnızca oyun içinde veya Steam’den satın alarak dinleyebileceğiniz bir oyun.

Yani, DreamWild. İndiriminizin katıksız marjı, Steam satışlarında görmeye alıştığımız kadar çılgın değil: Her zamanki 8$’dan 6,40$’a düştü, ancak bu, bugün hala bu gerçek gizli cevheri kontrol etmek için bugünden %20 daha iyi bir zaman anlamına geliyor. Dün. Geçen Ekim⁠’de yayınlandığından bu yana toplam yalnızca 83 Steam incelemesi toplandı—bu gerçek bir suç podcast’inin konusu olabilir.

Chuck DreamWild, oldukça belirgin bir Witcher 3 ve 97 sentlik gerçek kurum Deus Ex: Invisible War ile sepetinizde (yeni sekmede açılır)⁠—Steam Bahar İndirimi’ndeki en iyi fırsatlardan biri (yeni sekmede açılır)ve sonra bana teşekkür edeceksin.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Örümcek Adam: Miles Morales Hayranları, Aaron Amca Hakkında Kolayca Gözden Kaçan Bir Ayrıntıya Dikkat Çekti