Oyun Haberleri

Yazın, sizi aptallar! Drop’ta ön siparişe açık yeni LOTR klavye tuşları var ve benim baltam da onlarda

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Bakın, dizinin dünyadaki en büyük hayranı bile değilim. Elbette alıntı yapabilirim, ama benim için Yüzüklerin Efendisi okulda bitirmem gerektiğini düşündüğüm son derece yoğun bir kitap serisiydi ve ardından geriye yaslanarak izlendiğinde oldukça eğlenceli bir film serisiydi. bir pazar günü öğleden sonra kanepede.

Ancak az önce Drops’un ön siparişe açık yeni zanaatkar Rohan temalı LOTR klavye tuşlarını gördüm ve hatta biraz istiyorum.

Drop, bunların Rohan halkının ve onların (kurgusal olarak) içinden geçtikleri yerlerin bir kutlaması olduğunu söylüyor, ancak burada benim için işe yarayan tema değil, nesnelerin kendilerinin katıksız estetiği.

Normalde sözlerimin konuşmasına izin verirdim ama bu durumda sadece onlara bakmanın daha iyi olacağını düşünüyorum. Bunların aslında reçineyle kaplanmış küçük LOTR diyoramaları olduğu gerçeğine bakın. Ahşap dokulu bakan atlar veya uygun bir şekilde adlandırılan “Kırmızı Gün”ün parlak kırmızısı gibi küçük dokunuşlar. “The Barrowfield”ın yosunlu dokuları ve narin çiçekleri. “Derinleşen Çay”ın turkuaz mavisi.

Tamam, şimdi çenemi kapatacağım ve galeriye gitmene izin vereceğim. Seyretmek:

Mükemmel çevre birimleri

(Resim kredisi: Colorwave)

En iyi oyun faresi: oyun oynamak için en iyi kemirgenler
En iyi oyun klavyesi: Bilgisayarınızın en iyi arkadaşı…
En iyi oyun kulaklığı: oyun içi sesi göz ardı etmeyin

Bu olmamalı. Bu gezegende geçirdiğim yıllar boyunca kendimi alaycı bir insan olduğuma, tek kaşımı sürekli inanmazlık ifadesiyle kaldırdığıma inandırdım. Sevimliliğe, tuhaflığa ve twee’ye karşı bağışıklığım var.

Ama yine de, tanrı aşkına, temalı klavye tuşlarının sadece fotoğraflarında içimde çocuksu bir şeyler beliriyor ve utanmam gerektiğini hissediyorum.

Öyle olmalı ama ne olursa olsun değilim. Artık özür dilemeyeceğim. Sıcak ve çok tuhaf bir banyo gibi, nerdery’me yaslanmalıyım.

OKU  Sony, Platformlar Arası Video Oyunu NFT'leri İçin Bir Patent Daha Aldı

Sonuçta onlara bakmak çok ama çok tatmin edici ve kendinize de sahip olmak istiyorsanız Drop, bunların Cherry MX anahtarları ve klonlarıyla uyumlu olduklarını söylüyor (yani bunları görüntülemek yerine kullanmak istiyorsanız, tam Balrog’sunuz) , kapak başına 49$’a (!) mal olacak ve bu yıl 30 Nisan’da gönderilecek.

O zamana kadar günaha yenik düşmüş olabilirim ya da olmayabilirim. Kendini toparla Andy.

Aptal hobbitler.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.