Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #659: 9 Nisan Pazar

Today

Bugünün Wordle’ı ile ilgili yardım arıyorsanız (yeni sekmede açılır), hemen aşağıda günlük yapboz için bir ipucu, çok sayıda genel ipucu, tavsiye ve faydalı kılavuzlarımız ve arşivlerimize bağlantılar bulacaksınız. Hala sıkışık? Sorun değil. 9 Nisan (659) oyununun cevabı sadece hızlı bir kaydırma veya tık ötede.

Bugün biraz düzgün ve istikrarlı Wordle-ing deneyimleme zevkini yaşadım. Muhteşem bir erken galibiyet yok, oyunun sonunda heyecanlı tahminler yok; sadece, bugünün Wordle oyununu biraz eğlenceli hale getiren sürekli bir ipucu ve doğrulama akışı.

Kelime ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

9 Nisan Pazar için bir Wordle ipucu

Hiçbir şey olması gerektiği gibi gitmediğinde ve her şey alt üst olduğunda ve kafası karıştığında, durumu açıklamak için bugünkü Wordle’ın yanıtı kullanılabilir. Bu kelime ayrıca daha hafif bir engele, hataya veya aksamaya da atıfta bulunabilir. Bugün bulmak için iki ünlü var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünün yapbozunda hiçbir harf iki kez kullanılmaz.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’u alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle kazanma serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Eşsiz ünlüler ve ünsüzlerin dengeli bir karışımına sahip bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Zaten elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.

Neyse ki, gece yarısına kadar tamamlanmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#659 Wordle cevabı nedir?

İşte galibiyet seriniz. 9 Nisan (659) Sözünün cevabı şudur: SNAFU.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 8 Nisan: çıkıntı
 • 7 Nisan: LOKUS
 • 6 Nisan: YAPRAKLI
 • 5 Nisan: PARAMPARÇA ETMEK
 • 4 Nisan: ORAN
 • 3 Nisan: BİTKİ ÖRTÜSÜ
 • 2 Nisan: STOKLAMAK
 • 1 Nisan: MART
 • 31 Mart: HER
 • 30 Mart: EKMEK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

OKU  Studio, hayatta kalması için sevilen yok edilebilir FPS'sini ücretsiz hale getiriyor

Malısın güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Bir sonraki tahmininizin, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak ve aynı zamanda bugünün cevabında yer almayan bir gerçek için şu anda bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak ilkini tamamlamasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.