Moda

Hailey Bieber, Dünyanın En Kısa Straplez LBD’sinde 2,5 m Uzun Görünüyor

Hailey Bieber, Dünyanın En Kısa Straplez LBD'sinde 2,5 m Uzun Görünüyor

LBD sezonu yaklaşıyor ve onu renklendirmenin milyonlarca yolu var. Kylie Jenner kısa bir süre önce yırtık bir mini elbiseyle grunge’a girerken, Reese Witherspoon boşandıktan sonra ilk kez daha klasik bir siluetle halkın önüne çıktı. Şimdi dikkatinizi, kendisini yaklaşık 2,5 metre boyunda göstermek için gardırobunu kullanan Hailey Bieber’a çevirmeme izin verin.

11 Nisan’da 26 yaşındaki model, New York’ta büyük boy yanardöner tokalı, vücuda oturan siyah bir tüp elbiseyle fotoğraflandı. Transparan çorapları ve sivri stilettolarıyla inanılmaz uzun bacaklarıyla daha da dikkat çekti ve Y2K’den ilham alan görünümünü siyah bir çapraz askılı çanta ve ince güneş gözlükleriyle tamamladı. Rhode’un kurucusu saçlarını kaygan bir topuz yaptı ve imzası olan parlak cildi, hafif bir konturu ve parlak bir dudağıyla makyajını minimal tuttu.

Hailey Bieber, 11 Nisan 2023’te New York’un Chelsea semtinde

Gotham/Getty

Gibi parlamakEditör yardımcısı Anna Moeslein yakın zamanda LBD’ye yazdığı bir övgüde şunları yazdı: “Küçük siyah elbise – veya daha yaygın olarak LBD, bizim için yeniden icat etmeye devam etmemiz için boş bir tuval olduğu için on yıllar boyunca dayandı. Hailey Bieber bilirdi bununla ilgili bir veya iki şey.

13 Nisan’da eski balerin, YouTube dizisinin devamı olarak altı bölümlük bir yemek programı başlattığını duyurdu. Banyomda kim var?mutfağımda ne var aynı zamanda doğal bir yan üründü Banyomda kim var? Bieber yaptığı açıklamada, seyircilerimizin banyoda yemek yemeyi bırakmamıza hazır olduğu için” dedi. Hollywood Muhabiri. “Sosyal kanallarımda yemek yapmayı ve arkadaşlarımla yemek paylaşmayı yıllardır seviyorum ve bu deneyimi OBB ve HexClad ile ağımızın hayranlarına ulaştırmak için sabırsızlanıyorum.”

Buna göre THRBieber’ın tarifleri arasında tavuk kanatları, pizza tostu ve tabii ki 17 dolarlık Erewhon Strawberry Glaze smoothie’nin kendin yap versiyonu yer alıyor. Pek çok Selena Gomez hayranı, projeyi modelin yandan başka bir sözde örneği olarak görürken en sevdiğini kopyalaŞahsen, asla yapmayacağım daha fazla tarif kaydetmek için sabırsızlanıyorum.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Alexa Chung, emekliliğinden beri 80'lerin ortalarından popüler bir aksesuar getirdi.
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir