Oyun Haberleri

Diablo 4 zindanları, bu Haziran’da çıktığında sıkıcı hedeflerle ve çıkmaz sokaklarla zamanınızı boşa harcamayacak

Diablo 4 Necromancer character

Diablo 4’ün öne çıkan bir eleştirisi olsaydı (yeni sekmede açılır) beta, zindan çeşitliliğinin olmaması ve içlerindeki hedeflerin monotonluğuydu.

Blizzard bugün bir blog yazısı yayınladı (yeni sekmede açılır) Diablo 4’ün 6 Haziran sürümü için yama notlarına çok benziyor. Sınıf değişiklikleri listesi arasında, Blizzard’ın tüm beta geri bildirimlerini nasıl aldığı ve Fractured Peaks bölgesindeki birkaç zindanın düzenini nasıl değiştirdiği hakkında bir bölüm var.

Blizzard, “Düzen değişiklikleriyle ilgili birincil hedefimiz, bir oyuncunun deneyimini azaltan belirli türden geri izlemeyi azaltmaktı” diyor. Neyin değiştiğini tam olarak göstermese de, gitmek istediğiniz yere hızla ulaşmanız için zindanların daha bağlantılı yolları olduğunu düşünüyorum.

Sizi ganimet için bir grup iblis öldürmeye zorlayan spontan hedefler olan zindan etkinlikleri, betada sahip oldukları %10 şanstan artık %60 doğma şansına sahipler. Betada birçok zindanı temizledim ve bunlardan sadece birkaçıyla karşılaştığımı hatırlıyorum, bu da beni uzayın her santimini keşfetmek yerine çıkış için yarışmaya yöneltti.

Diablo 4 beta, engellenmiş yollarla ve onları açmak için ikincil hedeflerle doluydu. İki yan yola ayrılmanız ve geri getirecek eşyaları aramanız gerekiyordu. Özellikle aynı hedefi daha önce birkaç kez görmüşseniz, tüm süreç son derece sıkıcıydı. Blizzard kabul eder ve nesneleri taşımak size hız artışı sağlar ve onları dikmek sağlığınızı, kaynaklarınızı ve iksirlerinizi geri kazandırır. Blizzard, anahtarları almanızı gerektiren zindanlara da benzer ayarlamaların geleceğini söylüyor.

Ve zindandaki son iblisleri temizlemeniz gerektiğinde, her taşın ve kemik yığınının altını kontrol etmemeniz için size doğru hareket etmeye başlayacaklar.

Gönderi, oyunun beş sınıfında, Barbarlar ve Düzenbazlar için güçlendirmeler, Necromancer ceset patlamalarına bir nerf ve Büyücüler için birkaç değişiklik dahil olmak üzere bir ton ince ayar listelemeye devam ediyor.

OKU  Dead by Daylight, oyuncuların geri tepmesinden sonra yeni iyileştirme sistemini öldürür

Diablo 4’ün oyunsonu videosu kısa süre önce karakterleriniz için ekipman toplamanın birçok yolunu ortaya çıkardı. Kabus zindanları, daha önce keşfetmiş olabileceğiniz zindanlara zor düşmanlar ve hedefler ekler, Blizzard’ın söylediğine göre tamamen rastgele düzenlerden kaçınmak istiyor (yeni sekmede açılır).

Diablo 4, 6 Haziran’da piyasaya sürülecek.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.