Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #665: 15 Nisan Cumartesi

Today

Günlük Wordle’ınızı geliştirin (yeni sekmede açılır) rehberlerimiz ve ipuçlarımızla tahminler yapın, sizi doğru yöne itmek için tasarlanmış günümüzün oyununa ilişkin bir ipucuna göz atın veya doğrudan en iyi kısma atlayın ve 15 Nisan (665) oyununun yanıtını okuyun – nasıl isterseniz bugünkü Wordle’ı kazanmak için yardımcı olabiliriz.

Bugünün bilmecesinin cevabı barizdi… sonunda. İhtiyacım olan tüm bilgilere oldukça erken bir zamanda sahiptim, ancak bu, tahminlerim tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalana kadar sahip olduklarımı göremediğim günlerden biriydi. Sinir bozucuydu ama en azından sonunda bugünün Wordle cevabını aldım.

Kelime ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

15 Nisan Cumartesi için bir Wordle ipucu

Birisi aşırı ve büyük olasılıkla uzun süreli fiziksel veya zihinsel acı çekiyorsa, bugünün kelimesi onların çektiği acıyı tanımlamanın iyi bir yolu olacaktır. Bunu çözmek için iki farklı ünlü bulmanız gerekecek.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#665 Wordle cevabı nedir?

Hafta sonuna galibiyetle başlayın. 15 Nisan (665) Wordle’nin cevabı şudur: IZDIRAP.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 14 Nisan: HIRSIZ
 • 12 Nisan: BORAKS
 • 11 Nisan: KALİTE
 • 10 Nisan: ALTINDA
 • 9 Nisan: SNAFU
 • 8 Nisan: çıkıntı
 • 7 Nisan: LOKUS
 • 6 Nisan: YAPRAKLI
 • 5 Nisan: PARAMPARÇA ETMEK
 • 4 Nisan: ORAN

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

OKU  Final Fantasy 14'ün ilk şekil değiştiren bineği kendinizi havaya uçurmanıza olanak sağlayacak ve Ekim ayına kadar ücretsiz

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.