Moda

Hailey Bieber, maksimalist uyumsuz bir manikür için sırlı halka tırnaklardan kaçınıyor

Hailey Bieber, maksimalist uyumsuz bir manikür için sırlı halka tırnaklardan kaçınıyor

Hailey Bieber, Krispy Kreme sırlı çörek gibi parıldayan, diğer adıyla tek nötr renkli tırnakları ile 2022’de manikürde devrim yarattı. Şimdi tırnaklarını tamamen yeni, maksimalist bir yönde alıyor. Ve bu zor zamanlarda endişelenmenize gerek yok: Emma Stone’un aksine o, Tom Sandoval’ın izinden gitmiyor.

Model ve Rhode Skin’in kurucusu, zorlu dönüşünü 4 Haziran Pazar günü Instagram Hikayelerinde yayınladı. Bieber, her ikisi de maksimuma yeni manikürlü olan sol ve sağ ellerinin fotoğraflarını paylaştı. Her bir çivi farklı bir renk ve desene boyanarak kaos içinde tutarlı bir görünüm yaratıldı. Her zaman olduğu gibi, 26 yaşındaki tırnaklar onun imzası olan badem ucuna oyulmuştur.

Bieber’ın sağ eli limon yeşilinden lacivert ve kırmızıya kadar gökkuşağının her renginin bir karışımına sahipken sol eli her türlü desende kırmızı, pembe ve sarı ile manikürlü. noktalar, tek noktalar ve ombré efektleri. Bu, esasen sırlı halka çivilerin zıttıdır ve minimalist çağın sonunun ve maksimalist çağın başlangıcının işaretidir.

Hailey Bieber, minimalist bir gardıropa sahip olmasıyla da bilinir, çoğunlukla nötr renkleri ve daha basit ama gösterişli görünümleri tercih eder. Ancak renkli tırnakları, model için yeni bir stil çağına da selam verebilir. Sırlı çörek görünümünden sorumlu tırnak sanatçısı Zola Ganzorigt’dir. Bieber’ın IG Hikayelerinde ondan bahsedilmemesine rağmen, Ganzorigt görünüşe göre yıl boyunca Bieber’da sarı, yeşil ve mavi gibi cesur renkler deniyor.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Yeni yıl, yeni denim: Gardırobunuzu renklendirecek 17 iddialı parça
İlgili yazılar
Moda

Kendall Jenner, Hailey Bieber'ın erkek fatmasının uyumlu siyah deri giymiş şık annesi

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir