Oyun Haberleri

Speedrunners şimdiden Resident Evil 4’ün en zor zorluğuyla alay ediyor

2023 games — Leon Kennedy aims his sidearm in the remake of Resident Evil 4.

Resident Evil 4 Remake’deki Profesyonel zorluk kaba şeylerdir. Daha zorlu düşmanların üstesinden gelebilirdim ve çok az veya sıfır otomatik kaydetme yapabilirdim, ancak acımasızca kısıtlayıcı savuşturma penceresi, rekor sürede Hardcore modu için çantalarımı hazırlamamı sağladı. Bu arada, olağan şüpheliler zaten ekstra zorlu kampanyayı yırtıp atıyorlar. gerçekten rekor zamanı.

Sır, büyük ölçüde düşmanların yanından geçiyor gibi görünüyor, bu yüzden onları savuşturmanıza bile gerek yok, bu hobinin başlangıcından bu yana hızlı koşucular arasında eski bir denizci numarası. Bu 2:05:01, Distortion2’den çalışıyor (yeni sekmede açılır)Elden Ring’i hızlandırmak için ilk çılgın atılımdan hatırlayabileceğiniz kişiler (yeni sekmede açılır) geçen yıl, bu tabakayı aplomb ile gösteriyor.

Bilinmeyen bir akraba, iki saatin altında bir koşu yapan ilk kişi oldu, ancak: flama spikee 1:58:47 yaptı (yeni sekmede açılır) bugün erken saatlerde. Sevgili Red9 tabancamın bir silah olduğunu öğrendiğimde kalbim kırılmıştı. standart altı Gözlerden uzak konumu nedeniyle hızlı koşular için pikap, bu nedenle bu üst düzey oyuncuların hepsi bundan kaçınıyor. Benzer şekilde, El Gigante dövüşünde size yardım eden tatlı küçük köpeğin hayatını kurtarmak bir sorumluluktur, Spicee zavallı köpeği bir ayı tuzağına düşerek acı çekmeye terk eder. Super Mario World hızlı koşucularının Yoshi’yi nasıl cehenneme gönderdiğini hatırladım (yeni sekmede açılır) özellikle uzun atlamalar yapmak için.

Baştan sona serpiştirilmiş bir avuç aksaklık dışında, bu koşular çoğunlukla klasik, tanınabilir Resident Evil 4⁠ – sadece çok hızlı ve agresif bir şekilde oynanıyor. Spicee’nin 1:58’i, Frit’in elinde tuttuğu 1:51’lik mevcut standart zorluk dünya rekorundan çok uzak değil (yeni sekmede açılır), ve hem baharat hem de Distortion2, koşuda optimizasyon ve daha temiz oyun için bolca yer olduğunu söylüyor. Zaman geçtikçe düşmeye devam etmek için bu rekor sürelere bakardım ve her ikisi de tatlım (yeni sekmede açılır) ve Bozulma2 (yeni sekmede açılır) girişimlerini düzenli olarak Twitch’te yayınlayın.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Elveda AMD RX 6600 serisi. AMD, Navi 23 çip üretiminin fişini çekiyor.