Oyun Haberleri

Bruce Campbell, Evil Dead Rise Prömiyerinde Kaba Hayranına Sözlü Yere Vurdu

Bruce Campbell Evil Dead Rise Premiere

Bruce Campbell, diğer herkesin iyi vakit geçirmesini mahvetmek için yolundan çıkan bir yağmacıya sözlü bir şaplak indirdi. Kötü Ölü Yükseliş prömiyer SXSW’de.


Kötü Ölü Yükseliş Deadites ve motorlu testereler dünyasında daha fazla hırsızlık için can atan bir hayran kitlesi arasında ağızdan ağza sözler oluşturmak için genel sürüme geçmeden önce SXSW’ye boyun eğdi. İlk olarak Stephen King’in “Yılın en vahşi orijinal korku filmi” olarak adlandırdığı 1981 tarihli gonzo bir gore filminde popüler oldu. Evil Dead yazar ve yönetmen Sam Raimi ve sevilen Hollywood ikonu Campbell dahil, dahil olan herkesin kariyerlerini başlattı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İlgili: Evil Dead Rise Fragmanı Dehşete Düşmüş Bir Ailenin Ölülerini Ortaya Çıkarıyor

Ancak, herkes memnun değildi Kötü Ölü Yükseliş2013’teki Fede Alvarez’den bu yana franchise’daki en yeni ve en yeni giriş Evil Dead film. Bacaklarını uzatarak uyuyakaldıktan sonra, SXSW mekan personeli bir kişiye yaklaştı ve anlaşılmaz bir şeyler bağırdı. Kişi, filmin “berbattı!” tiyatrodan yönetildiği için. Campbell, “Burada ne yapıyorsun? Siktir git buradan,” büyük tezahüratlara.

Uzun zaman Evil Dead dizi yapımcısı Robert Tapert (eşi Lucy Lawless ile çiftin düğününde tanışan çok eski bir Raimi işbirlikçisi) Herkül: Efsanevi Yolculuklar kopup fırlamak, Xena: Savaşçı Prenses) etkinlik sırasında hazır bulundu. Heckler filmi gerçekten içine sokmadan önce oturduğu için karşılaşmayı anlamadı. Olaya karışan kişiye hayran demek neredeyse zordur çünkü fandom bir şeyi beğenmeyi ima eder, halbuki bu çok açık bir şekilde tersidir: dizi yıldızına ve dizi yıldızına kadar diğer herkesin iyi zamanını mahvetmeye çalışan bir oyunbozan sporu. Kötü Ölü Yükseliş yapımcı Campbell, maskaralıklarından bıkmıştı.

OKU  Beat 'em up'ların kralı, 300'den fazla ince ayar ve değişiklik içeren büyük bir yama alıyor

Kötü Ölü Yükseliş tam olarak başlığın vaat ettiği gibi: Los Angeles’taki bir apartman dairesinde geçen, iki kız kardeş, Ellie (Alyssa Sutherland) ve Beth (Lily Sullivan), bir kız kardeşin ‘Necronomicon’ tarafından ele geçirilmesinin ardından baş başa giderler. Ex Mortis, her tür Kandarian iblisinin bir kişinin evini ve vücudunu ele geçirmesi ve onları gaddar bir Deadite olarak yeniden canlandırması için bir geçit. Tehditle başa çıkmak için, genellikle serinin canavarlarının yaratıcı ve kanlı infaz yöntemlerine yol açan, tamamen bedensel parçalanmadan daha azına ihtiyaç yoktur. Şu ana kadar gösterilen her şeye dayanarak, Kötü Ölü Yükseliş serinin ünlü olduğu uzun süredir devam eden kan ve kötü kara komediyi sürdürüyor.

Kötü Ölü Yükseliş 21 Nisan 2023’te sinemalarda açılıyor.

DAHA: Evil Dead The Game: Her Kurtulan, Sıralamalı

Kaynak: Son tarih

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir