Moda

Hailey Bieber, yılbaşı gecesi göğüs dekolteli açıkta bir transparan elbise giydi.

Hailey Bieber, yılbaşı gecesi göğüs dekolteli açıkta bir transparan elbise giydi.

Hailey Bieber, yılbaşı gecesinde herkesi düşündürecek bir elbise giydi.

31 Aralık’ta model, Kendall ve Kylie Jenner ile birlikte Aspen, Colorado’da düzenlenen özel bir partide yeni yıl için çaldı. Ayrıca, Kylie’nin bir dizi TikTok videosunda en iyi arkadaşına realite yıldızına katılan sür ya da öl modeli Anastasia Karanikolaou da katıldı.

Dörtlünün her üyesi çarpıcı Yeni Yıl görünümlerini ortaya çıkardı ve Hailey Bieber kesinlikle işi bitirdi. (Günün erken saatlerinde, Hailey’nin kocası Justin Bieber, Jenners ve dört yaşındaki Stormi Webster ile snowboard yaparken fotoğraflandı, ancak sosyal medyadaki yetişkinlere özel geceden hiçbir fotoğrafta yer almadı.)

Parti için Hailey, tüm doğru yerlerinde kesikler bulunan, vücuda oturan bir önlük elbisesi giydi. LBD’nin önü geniş bir göbek kesimine sahipti, ancak elbisenin arkası gösterinin yıldızı. Bieber’ın sırtının çoğu çıplaktı, askılar açık bir tanga detayı oluşturmak için üst üste geliyordu.

Instagram: @haileybieber

Hailey ayrıca Kylie Jenner’ın Instagram Stories’inde serbest eliyle dudak kremi sürerken “All Night Long (All Night)” Lionel Richie ile dans ederken göründü. Kylie Jenner videoya “Her zaman izindeyim @Haileybieber @Rhode” yazdı.

2022’de Hailey Rhode Bieber, Rhode cilt bakım serisini piyasaya sürdü. İlk ürün koleksiyonu, dudak bakımının önemi de dahil olmak üzere cilt bakımının temellerine odaklanır. Videoda Bieber’ın Rhode Peptide Dudak Bakım Kremi kullandığı görülüyor.

Instagram: @kyliejenner

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber'ın siyah mini elbisesi, saf 2023 trendinin hiçbir yere gitmediğini kanıtlıyor
İlgili yazılar
Moda

Hailey Bieber, parti sonrası elbisesiyle ateşli bir balığa benziyor

Moda

Kylie Jenner, en yeni mikro mini elbisesiyle şeffaf trendi canlı tutuyor.

Moda

Selena Gomez, mükemmel kabarık pembe bornoz ceketiyle performans sergiledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir