Oyun Haberleri

Walter White’ın Kadroya Katılacağına İlişkin MultiVersus Geliştirici İpuçları

walter white from breaking bad

A Çoklu Versiyon dev, Walter White’ın Kötü kırma potansiyel olarak 2023’te dövüş oyununun kadrosuna katılabilir. Walter White, çevredeki en popüler memlerden biri haline geldi. Çoklu Versiyon, oyunun 2022 ortasındaki lansmanına kadar uzanıyor. Yine de Walter White’ın katılması için ilk talepler Çoklu Versiyon‘ listesi şaka yollu yapıldı, memenin popülaritesi açıkça ortaya çıktı Kötü kırma‘in hain meth yapıcısı çok başarılı bir ek olacaktır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Developer Player First Games, agresif bir şekilde yeni karakterler çıkarıyor. Çoklu Versiyon oyunun lansmanından bu yana. Bu karakterler, Warner Bros. çoklu evreninden kaynaklanmıştır. Rick ve Morty The Rock’ın devraldığı gibi, lansmandan sonra kadroya katıldı siyah adam. Hem Gizmo hem de Stripe Gremlinler şimdi içinde Çoklu Versiyon. Lebron James bile, başrol oynadığı rolünden ayrılıyor. Space Jam: Yeni Bir Mirasherkesin dövüş oyununda hoş karşılandığını gösteren listenin bir parçasıdır.

İLİŞKİLİ: MultiVersus, FestiVersus Tatil Etkinliğini Başlatıyor

Çoklu Versiyon Kıdemli karakter sanatçısı Dan Eder, geçtiğimiz günlerde Twitter’da yaptığı bir paylaşımla Walter White’ın yeni yılda tanıtılacağı umudu ateşledi. Player First Games, herkese Mutlu Yıllar dileyen bir paylaşım yaparak, “büyük sürprizlerin” geleceğine söz verdi. Walter White’ı istemek için özel olarak açılmış bir hayran hesabı. Çoklu Versiyon “İyi bir 2023 geçirmemin tek yolu, Walter White’ın katıldığını görmemiz. Çoklu Versiyon. Eder, hayran hesabına “İyi şeyler bekleyin” mesajıyla yanıt vererek karşılık verdi.

Eder, Walter White’ın katılacağını açıkça belirtmiyor. Çoklu Versiyon liste tabii ki. Verdiği herhangi bir söz yok ve mesajında ​​pek çok belirsizlik var, ancak hayranların yine de buna katılacağı kesin. Eder, Walter White-in-‘e yanıt verdiği için yoruma çok az yer var.Çoklu Versiyon özellikle Walter White’ın eklenmesini isteyen hayran hesabı Çoklu Versiyon. Eder’in geri adım atması ve başka bir şeyden bahsettiğini söylemesi büyük bir sıçrama olurdu.

OKU  Cyberpunk 2077 Modu, V'nin Apartman Binasını Büyük Ölçüde Genişletiyor

Yine de oyun geliştirme karmaşıktır ve Eder bir konsept sanatçısıdır, değil. Çoklu Versiyon‘ oyun yönetmeni. Eder, Player First Games’te Walter White’ın üzerinde çalışıldığını önceden bilmiş olsa bile, bu, karakterin hiçbir zaman bitmeyeceği veya Warner Bros.’un Walter White’ın dahil edilmesini tamamen onayladığı anlamına gelmez. Başka bir deyişle, Eder gerçekten Walter White’ın 2023’te vizyona girmesinin planlandığını söylese bile pek çok şey ters gidebilir.

Herşey Çoklu Versiyon hayranların yapabileceği, Player First Games ve Warner Bros.’tan Walter White’ı oyuna eklemelerini istemeye devam etmektir. Şakalar yapmak, memler paylaşmak ve oynamak Çoklu VersiyonPlayer First Games’in oyunu tam olarak hayranların istediği hale getirmek için elinden geleni yapmasını ve duymasını sağlayacak – hayranların istediği Walter White’ı Superman ile yenmek olsa bile.

Çoklu Versiyon şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA FAZLA: MultiVersus’un Dövüş Oyunu Kazanması Uzun Ömrünü Artırmaya Yardımcı Olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir