Oyun Haberleri

Halo Infinite Hayranları Klasik Modun Geri Dönmesini İstiyor

Halo-Infinite-Classic-Mode-Spartan-Ops

Bazı Halo Sonsuz hayranlar 343 Industries’i klasik Spartan Ops modunu geri getirmeye çağırıyor. Halo 4. Şu anda, Halo Sonsuz hala birçok kişinin piyasaya sürüldüğünde beklediği özellikleri oyuna getirmeye odaklanıyor.


343 Industries, çok sayıda eleştiri aldı. hale Son yıllarda topluluk. Kısa bir süre önce geliştirici, hayranların favorisi olan birçok haritayı ve modu 3. Sezondan kaldırdı. Halo Sonsuz, bu da sorunlara yardımcı olmak için pek bir şey yapmadı. Birçok oyuncunun yıllar boyunca keyif aldığı bir modu geri eklemek, şu anda buna çok ihtiyacı olan bir geliştiriciye hayranların güvenini geri kazandırmak için uzun bir yol kat edecektir. Bununla birlikte, gelecek aylarda gelecek içerik için yol haritası sabit görünüyor ve oyunu oynamaya devam eden çoğu oyuncu, oyunun gidişatından genel olarak memnun görünüyor. Ancak 343 Industries için “genel içerik”, oyunu canlı tutmak için yeterli olmayabilir. çok daha uzun süre.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Halo Infinite, 3. Sezon Güncellemesinden Sonra Haritaya Gizemli Paskalya Yumurtası Ekliyor

Spartan Ops’un geri dönüşü için çağrıda bulunan Reddit gönderisinde, oyuncular modla ilgili iyi ve kötü anılarını paylaştılar. Bazıları, geri dönüştürülmüş kampanya düzeylerini kullanmasını eleştirdi. Halo 4ancak herhangi bir kabul vardı Halo Sonsuz sürüm, daha önce gelen her şeyi geride bırakabilecek yepyeni seviyeler oluşturmak için güçlü Forge aracına sahip olacaktır. Mod ilk çıktığında tamamen sevilmese de Halo 4, geriye dönüp bakıldığında, zamanının ilerisinde olduğu ortaya çıkıyor. Farklı bölümler boyunca gerçekleşen sürekli anlatım olayıyla, 2023’te birçok çok oyunculu oyun tarafından benimsenen canlı hizmet modeline çok benziyor. İlk olarak 2012’de piyasaya sürülen bir oyun için etkileyici.

OKU  Threads, Mastodon'un Fediverse'ine güç katmakla tehdit ediyor ve yöneticiler bu konuda kolları sıvamış durumda

Fanları Halo Sonsuz oyunun ilk çıkışından bu yana Spartan Ops’un dönüşü için çağrıda bulunuyorlar. Ne yazık ki, moddan son birkaç yılda 343 Industries tarafından çok nadiren bahsedildi ve modun geleceğinden kesinlikle resmi olarak bahsedilmedi. Halo Sonsuz. Yine de uygun olur ve oyun için daha yüksek öncelikler tamamlandığında keşfedilen bir şey olabilir.

Spartan Ops birçokları için boş bir hayal olarak kalmak zorunda kalabilirken Halo Sonsuz oyuncular, oyun, serinin uzun süredir hayranları için hala çok şey sunuyor. Yakın tarihli bir sızıntı, Enfeksiyonun geri döndüğünü ortaya çıkardı. Halo Sonsuzve oyunun anlatı olayının bir parçası olacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra, içerik oluşturucular hala inanılmaz Forge modunun üstesinden gelmeye çalışıyorlar ve özel oyun tarayıcısıyla birleştiğinde, oyuncuların eski haline dönmeye devam etmesini sağlamak için mükemmel bir karışım olabilir. Halo Sonsuz.

Halo Sonsuz şu anda PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Halo Infinite’in 3. Sezonu Kefarete Bir Bakış Sunuyor

OKU  Star Wars: Outlaws'ın aptal küçük arkadaşı, Star Wars seslendirme sanatçısı tarafından canlandırılıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Oyun Haberleri

Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi

Oyun Haberleri

NYT Connections'ın ipucu ve yanıtları bugün: 25 Eylül (#106)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir