Oyun Haberleri

Tanrıya şükür Moria’ya dönüş iyi görünüyor çünkü dürüst olmak gerekirse Yüzüklerin Efendisi yapım oyununu her iki şekilde de oynayacaktım.

Tanrıya şükür Moria'ya dönüş iyi görünüyor çünkü dürüst olmak gerekirse Yüzüklerin Efendisi yapım oyununu her iki şekilde de oynayacaktım.

Yüzüklerin Efendisi oyunları bu yıl pek iyi başlamadı. ipli Gollum oyunu ama gelecek zanaatkarlık ve hayatta kalma oyunu hakkında oldukça iyimser hissediyorum Moria’ya dön. Gollum, ilk duyduğumuzda bile tuhaf bir atıştı ve düz bir yere inmesine pek şaşırmadım. Khazad-dûm’da geçen bir cüce işçiliği ve üs kurma oyunu şimdiden çok daha uygun gibi geldi ve yeni savaş ve zanaatkarlık yüklü fragman umutlarımı canlı tutuyor.

Bak, beni herhangi bir hayatta kalma oyununa ikna etmek utanç verici derecede az zaman alıyor. Bir fırında demir dövmek, maden cevherleriyle dolu sandıklarımı düzenlemek ve sevdiğim dünyanın küçük bir köşesinde küçük bir ev kurmak gibi bir zaafım var, özellikle bunu arkadaşlarımla yapabilirsem. Bu yüzden şüpheli görünse bile muhtemelen Moria’ya Dönüş’e katılırdım. Çok şükür olmuyor.

Gürültülü bir madencilik operasyonunun sonuçlarına yeni fragmanda bir göz attık. Orklar, devasa örümcekler ve suda dev, dokunaçlı bir şeyle mücadele var. Aslında, biraz sıyrılma ve arbaletlerin de olduğu dövüşle oldukça ilgileniyorum. Craft-em-up’ların çoğu, her zaman beceriksiz birinci şahıs yakın dövüş bölgesinde sona eren birinci şahıs dövüşünü tercih ediyor, bu yüzden bunun yerine üçüncü şahıs eylemi gibi görünen şeyi görmekten oldukça mutluyum.

Fragmanda tespit edilecek başka yeni olağan craftcore parçaları var: yataklar, sandıklar, fırınlar, zırh ve silah rafları ve kulağın ötesindeki iş istasyonları, hepsi meşaleyle aydınlatılmış bir taş tabana toplanmış. Arkadaki dev bir bira fıçısı mı? Umarım.

(İmaj kredisi: Özgürlük Oyunları)

Free Range Games, yeni fragmanla birlikte, sekiz oyunculu yardımcıya dikkat çekerek, “Oyuncular, yolculuklarından önce, tek başlarına veya arkadaşlarıyla birlikte çevrimiçi olarak kendi özel Cücelerini yaratacaklar; burada her yeni macera, yöntemsel olarak oluşturulmuş ortamların kullanımıyla benzersiz olacak.” -op da. “Hain Moria Madenlerinde hayatta kalmak için oyuncular kaynakları korumalı, yiyecek için avlanmalı ve toplamalı ve uyku, sıcaklık ve gürültü seviyelerini yönetmelidir.”

Bir önceki sürümde karanlığı ve gürültü seviyelerini (ve sakal modasını) yönetme hakkında biraz daha fazla şey var. Moria ile ilgili röportaj daha fazlasını istiyorsanız geçen yıldan. Bu, daha fazla Yüzüklerin Efendisi oyununun da başlangıcı. Var önümüzdeki iki yıl içinde dört tane daha bekleniyorAmazon’un (yeniden) üzerinde çalıştığı MMO dahil.

OKU  Remnant 2 oyuncusu, kalıcı ölüm koşuları için kınanmış bir bölge haline gelen, oyunun en sinir bozucu çıkıntısında sert karakterini kaybediyor

Moria’ya Dönüş, bu sonbaharda Epic Games Mağazası.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.