Moda

Holland Cooper onurlarına özel bir baskı çantayı piyasaya sürerken, Norland dadıları şık ve yeni bir çağa adım atıyor

Holland Cooper onurlarına özel bir baskı çantayı piyasaya sürerken, Norland dadıları şık ve yeni bir çağa adım atıyor

Norland dadılar, 1985 dolaylarında Badminton At Denemelerinde geleneksel üniformalarıyla

Homer Sykes / Alamy Hazır Fotoğraf

Onlar, söylendiğine göre Sir Mick Jagger ve Roger Federer’in varlıklı yavrularını yetiştirmeye yardımcı olan ve kraliyet ailesinin (Prenses ve Galler Prensesi, Prenses Beatrice ve Sarah) çocuk bakımının odak noktası olan gerçek Mary Poppins’lerdir. , York Düşesi hepsi onları ziyaret etti). Ama şimdi tarihi ve ünlü Norland Nannies, Cheltenham’ın kendi Holland Cooper’ı ile bir işbirliği şeklinde moda onay mührü alıyor.

Prens George, Kraliçe II. Elizabeth ve Prens George’un dadı Maria Teresa Turrion Boralloon, Prenses Charlotte’un vaftiz töreninde

Chris Jackson/Getty Images

130 yılı aşkın bir süredir, Norlands kendine özgü görünümünü giydi. Bej renkli uzun kollu elbiseleri, kahverengi blazerleri, fötr şapkaları ve beyaz eldivenleriyle şık giyinen bu dadılar, topluluğa bağlılıkları ve sorumluluklarıyla uluslararası üne sahiptir. Bu yüzden tasarımcı Jade Holland Cooper’ın sen günlük Taşralı şık takım ve iki çocuk annesi için bu harika İngiliz kurumu, ünlü bebek bezi çantasının özel olarak tasarlanmış bir versiyonu olan ‘Hudson’ ile kutlayacaktı.

Sorumluluğuna sahip bir Norland dadı

Jade Holland Cooper’ın izniyle

Zaten annelerin kesin favorisi bir moda Holland Cooper’ın popüler kazayağı tüvitindeki bu özel Norland versiyonu, bej ve kahverengi tonlarında bir HC monogram baskısı ve yozlaşmış altın detaylarıyla okulun mirasına saygı duruşunda bulunuyor. Çanta, Norland Ajansı tarafından aracılık edilen bir dadı veya doğum rolünde altı ay başarılı bir şekilde hizmet etmiş veya pozisyonlarında başarılı olan Norland Dadıları için bir hediye olarak mevcuttur.

Sınırlı sayıda üretilen Holland Cooper el çantası

Jade Holland Cooper’ın izniyle

Özel olarak Norland Nannies için tasarlanmış olmasına rağmen, bu çantanın Houndstooth versiyonunu edinmek için zorlu bir eğitim gerekmez. hollandcooper.com’dan 349 £’a perakende satış, her çantadan elde edilen gelirin yüzde 20’si, kolejin erken öğrenme hayır kurumu olan First Steps Bath’a bağışlanacak.

gerçekten o Anne tüm bebek bezi çantalarından. Bebek bezi zamanı göz alıcı hale geldi.

Kalabalığın bir parçası olun: dergi evinize gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Pompala! Sekiz çift Wallis Simpson'ın yozlaşmış gece ayakkabısı, Paris Haute Couture satışında açık artırmaya çıkıyor
İlgili yazılar
Moda

Modadaki en muhteşem My Fair Lady anları

Moda

Belçika Prensesi Astrid'in doğum günü şerefine giydiği en moda görünümüne bir bakış

Moda

Düğün Çanları: Westminster Dükü'nün sosyete dolu düğünlerindeki en iyi giyimli konuklar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir