Oyun Haberleri

Dark and Darker’ın Viral Olarak Popüler Alfa Testi Hafta Sonu Boyunca Uzatıldı

dark and darker deadly dark swarm

Zorlu çok oyunculu dungeon crawler için viral olarak popüler alfa oyun testi Karanlık ve Daha Koyu hayranların daha fazla süre için geç bir baskı yapmasının ardından uzatıldı. Karanlık ve Daha KoyuTwitch’in en son oyun testi, kısmen Twitch’in en popüler yayıncılarından bazılarının oyunu alması nedeniyle, oyuncularda dramatik bir artış gördü. Bu, geliştirici Ironmace Games’in Noel hafta sonu boyunca sunucuları çevrimiçi tutması anlamına gelse bile, tam olarak yararlanmak istediği bir fırsat.


Ironmace, toplamda üçüncü olan en son oyun testini başlattı. Karanlık ve Daha Koyu 16 Aralık’ta. O zamanki plan, fantezi için bir hafta sürecek bir alfa testi yapmaktı. Tarkov– yeni High-Roller zindan sıraları, yeni harita döşemeleri, bir kozmetik mağazası ve genel olarak önemli denge değişiklikleri gibi çeşitli yeni ana özelliklere odaklanmak gibi. Oyun testi teknik olarak yalnızca davetlidir, ancak Ironmace istek üzerine oyun testçilerini anında davet etmektedir. Sonuç, Steam’deki oyuncularda ve takipçilerde inanılmaz bir artış oldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Escape From Tarkov, Bağımsız Arena PvP Oyununu Duyurdu

Bir oyun testi uzantısıyla ilgili tartışmalar, başlangıcından beri yapılıyor. Karanlık ve Daha KoyuBaşlangıçtaki bazı sunucu istikrarsızlık sorunları nedeniyle PC oyuncuları arasında yeni oyun testi. Yine de 23 Aralık yaklaştıkça, sohbet kaybedilen zamanı telafi etmekten çok büyük bir yeni ilgi dalgasından yararlanmaya doğru kaydı. Ironmace sonunda kabul etti, “DAHA FAZLA KARANLIK” vaadinde bulundu ve 3 günlük bir uzatmayı onayladı. Karanlık ve Daha Koyu alfa oyun testi. Şimdi 26 Aralık Pazartesi sabahın erken saatlerinde sona erecek.

OKU  Microsoft başkanı AB bulut anlaşmasına açıklık getiriyor, popüler oyunlar rakiplere 'otomatik olarak' lisanslanacak ve 'bu küresel olarak geçerli olacak'

Oynatma testi uzantısının açıklaması resmi olarak “erken ağ sorunları, istikrarsızlıklar ve geri alma sorunları” nedeniyledir. Ironmace, bunun bu noktada geleneksel olduğunu açıklıyor; Karanlık ve Daha Koyu oyun testlerinde benzer sorunlar ve uzantılar vardı. Altta yatan mesaj heyecan bitti Karanlık ve Daha KoyuIronmace’in popülaritesindeki artış, hatta sosyal medyada oyuncu sayısı hakkında gönderiler.

Ironmace de anı karşılıyor. Oyun testi bir haftadır yayında ve Ironmace, sorunları ele alan ve iyileştirmeler yapan toplam altı düzeltme yayınladı. En son Karanlık ve Daha Koyu Wraith, Skeleton Champion ve Centaur düşmanlarını güçlendiren, Longbow’u sinirlendiren ve High-Roller kuyruğunda doğabilen The Colosseum adlı bir harita döşemesi ekleyen düzeltme Cuma sabahı geldi.

Karanlık ve Daha Koyu 2023’ün sonlarında birinci sınıf bir oyun olarak tam olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bir yıl beklemek için uzun bir süre ama Ironmace’in o zamana kadar oyun testleri yapmaya devam edeceği neredeyse kesin. üç tane oldu Karanlık ve Daha Koyu son dört aydaki oyun testleri, her biri önceden sona ermiş olarak duyurulur. Bu oyun testi 26 Aralık’ta sona erdikten kısa bir süre sonra Ironmace’in hardcore dungeon crawler için sırada ne olduğu hakkında daha fazla bilgi paylaşmasını bekleyin. Umarız ekibin de dinlenmesi biraz zaman alır.

OKU  Diablo 4 Sezon 2 açıklandı: Vampirlerle ilgili ve çok istenen bazı güncellemeleri içerecek

Karanlık ve Daha Koyu PC için geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Tarkov’dan Kaçış Cesur Gerçekçiliği Mükemmel Bir Şekilde Kucaklıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.