Oyun Haberleri

Genshin Impact Concept, Ayaka ile Nilou’yu Birleştiriyor

Genshin Impact Ayaka and Nilou

A Genshin Etkisi fan, iki popüler karakter olan Kamisato Ayaka ve Nilou’dan esinlenerek etkileyici bir konsept yaratıyor. Oyunun topluluğu, genellikle oyunun oynanabilir listesindeki mevcut birimleri birleştiren çeşitli sanat eserleri yaratmasıyla tanınır.


Genshin Etkisi gelen hemen hemen her yeni güncelleme ile oynanabilir karakter havuzunu genişletmeye devam ediyor. Son birkaç ayda, geliştirici HoYoverse, her güncellemede bir beş yıldızlı ve bir dört yıldızlı karakterin kombinasyonunu sunan ilginç bir model tanıttı. Devam eden güncelleme, uzun zamandır beklenen iki Dendro karakteri Alhaitham ve Yaoyao’yu ekledi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Genshin Impact Player, Natlan’a Giden Gizemli Sümeru Tüneli Buldu

Reddit kullanıcısı jtpredator, üzerinde çok dikkat çeken etkileyici bir karakter konseptini paylaştı. Genshin Etkisi‘nin resmi alt dizini. Redditor, iki oynanabilir birimi, Nilou ve Ayaka’yı birleştirdi ve Niyaka adında yepyeni bir karakter yarattı. Yeni karakter, hem Ayaka hem de Nilou’nun bu silah türüne sahip olduğu düşünüldüğünde, mantıklı olan bir kılıç kullanıcısı gibi görünüyor. Kamisato Ayaka bir Cryo vizyon sahibi olsa da sanat, Niyaka’nın Nilou’nun Hidro element güçlerini kontrol etme yeteneğine sahip olduğunu ortaya koyuyor. Yorum bölümündeki pek çok hayran, ilk başta sanatın HoYoverse’nin resmi duyurusunun bir parçası olduğunu düşündüklerini iddia ederek bu konsepti övüyor.

Genshin Impact fan çizimi Nilou Ayaka

Birkaç oyuncu, her iki elementini de kontrol edebilen bir karakter görmek istediklerini ve bu da, oyunun en güçlü elemental reaksiyonlarından biri olan Frozen’ı sürekli olarak tetiklemelerine izin vereceklerini belirtti. Genshin Etkisi şu anda. Frozen, bir düşmanı birkaç saniyeliğine hareketsiz hale getirebilir ve oyuncuların kendilerini yeniden konumlandırmasına ve cephaneliklerindeki en güçlü saldırıların hedefi kaçırmadığından emin olmasına olanak tanır.

Nilou, Dendro ile Hydro birleştirilerek tetiklenebilen Bloom temel reaksiyonu etrafında dönen niş bir oyun tarzına sahip bir Hydro kullanıcısıdır. Nilou’nun pasif yeteneklerinden biri bile, genellikle Bloom tarafından düşürülen Dendro çekirdeklerini, çok daha yüksek hasar potansiyeline ve patlama yarıçapına sahip Bountiful çekirdeklerine dönüştürür. Dendro Archon Nahida, temel uygulaması kadrodaki başka hiçbir karakterle karşılaştırılamayacağından, bu takım kompozisyonu için olmazsa olmaz bir karakterdir.

Kamisato Ayaka, en iyi DPS karakterlerinden biridir. Genshin Etkisi, özellikle yüksek temel hasar sayılarına güvenen taraflarda. Son afiş görünümü 2.6 güncellemesinde geri döndü, bu da oyuncuların Ayaka’nın önümüzdeki aylarda Sınırlı Karakter Sancağında yer almasını bekleyebilecekleri anlamına geliyor.

Genshin Etkisi şimdi PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlar için kullanılabilir. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact Switch Sürümü 2023’te Gelmezse, Switch 2’ye Odaklanabilir

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Studio, hayatta kalması için sevilen yok edilebilir FPS'sini ücretsiz hale getiriyor