Moda

İngiliz Moda Ödülleri’nde TikTok (ve bir sürü ışıltılı Tatler kapak yıldızı) ile gecem

İngiliz Moda Ödülleri'nde TikTok (ve bir sürü ışıltılı Tatler kapak yıldızı) ile gecem

Sosyete güzelleri ve süper modeller yıldızlarla omuz omuzaydı Bridgeton ve Taç Görünüşe göre Dünyanın En Şıkları Pazartesi gecesi 2022 İngiliz Moda Ödülleri’nde Royal Albert Hall’da gerçekleşti – ve yeni nesil TikTok moda tutkunlarının yanında ihtişam için en ön sırada yer aldım.

Kırmızı halı, açık bir kış göğüyle aydınlatılan ikonik Londra mekanının önünde kıvrıla kıvrıla ilerliyordu; paparazziler ve şişme montlara sarınmış hayranlar, yıldızları bir an görebilme umuduyla korkuluklara bastırılmıştı. Bununla birlikte, A-lister’lar mantıklı paltolarını (ve ayakkabılarını) evde neredeyse hiç tüylü elbiseler (bkz: Bath Markiz), dramatik başlıklar (en az iki tam boy duvak vardı) ve bol bol lehine bıraktılar. sürüpayetlerden.

Geldiğimde (Michael Van Clarke’ta Summer ile saç, Tom Ford’da makyaj ve kasırga kostümü SAU LEE elbisesine dönüştükten sonra), şu anki aktris Florence Pugh, İngiliz Tasarımcı Valentino’dan Pierpaolo Piccioli ile Auto Fashion Council’den çıktı. paparazzilerin yanında fotoğraf çekmek için telefonunu çıkaran Yılın Yılının En İyisi.

TikTok yıldızı Lola Clark, bilinmesi gereken yeni nesil moda tutkunlarının bir parçası

David M Benett/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sydney Sweeney, klasik sineklikli elbiseye saf bir dokunuş katıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir