Oyun Haberleri

Ash, Pokemon Anime Özel Dizisinde Gizemli Babasından Hediye Aldı

pokemon-anime-ash-dad-gift-hat

En yeni pokemon anime özel özellikleri Ash’in babasına büyük bir gönderme yapıyor ve Ash, birçok klasik hayranın hala bilinmeyen babasından hatırlayacağı bir hediye alıyor. Canavar yakalayan animedeki en yeni özel içerikler, dizinin sevilen kahramanına neredeyse otuz yıl sonra veda etmeye hazırlanırken geliyor. Anime, uzun süredir ana karakter olan Ash Ketchum’un gelecek sezonun başlangıcında ayrılacağını ve bunun yerine bir çift yeni kahramanla değişeceğini doğruladı. Bununla birlikte, anime hala en çok konuşulan gizemlerinden birini açıklamadı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İlkinden beri pokemon Anime, Nisan 1997’de çıkış yaptı, hayranlar Ash’in babasının gizemli kimliğiyle dalga geçti. Ash’in annesi dizide tekrar eden bir rol oynarken pokemon Birçok farklı sezon boyunca birkaç kez ortaya çıkan anime, hayranlar babasıyla hiçbir zaman doğru dürüst tanıştırılmadı. Ash’in babasının kimliği, serinin hayranları arasında popüler bir spekülasyon noktası oldu ve Profesör Oak gibi önceden var olan birçok karakterin Ash’in babası olabileceği teorisi. Şimdi, en son özel programda Ash’in babasından bir hediye aldığı görülüyor.

İLGİLİ: Pokemon Anime Special, Ölen Anlatıcıyı Geri Getiriyor

Son Pokemon anime spesiyalleri, Ash’in babasının potansiyel açıklamasını alay etmeye devam etti ve yakın zamanda yayınlanan bir bölümde Ash’in babasıyla bir toplantıyı kaçırdığını gördü. Ancak Ash’in annesi, karakterin gizemli babasının arkasında oğlu için uzun zamandır bir hediye bırakacağını açıklayacaktı. pokemon hayranları hatırlamalı. Ash’in babasından gelen hediyenin, Ash’in Kanto ve Johto anime sezonları boyunca giydiği ikonik şapka olduğu ortaya çıkar. Birçok hayran spekülasyon yaptı ki, pokemon anime, Ash’in vedasından önce babasını nihayet ortaya çıkarmaya hazırlanıyor olabilir.

OKU  Pokemon Hayranları Parasekt Gibi Görünen Yenilebilir Tatlı Çörekler Pişiriyor

Ash’in babasının, karakterin son bölümlerinde ortaya çıkması, ilgi odağı olarak gelecekti. pokemon Ash’in birçok klasik ortağını içerecek şekilde ayarlanmıştır. Misty ve Brock’un Ash’in son bölümlerinde geri dönecekleri çoktan onaylandı ve bu da karakterin orijinal seyahat eden ortaklarıyla vedalaşmasını sağlıyor. Ash’in eski Pokemon’larının birçoğunun da son bölümlerde geri geleceğine dair yoğun bir söylenti var. pokemon şimdiden Ash’in Butterfree’si ile yeniden bir araya gelişini gösteriyor.

için yeni bir kahramana geçiş pokemon anime, bir bütün olarak franchise genelinde büyük bir değişikliğin parçası olarak gelir. başlangıcı Pokemon Kızıl ve Menekşe geçen ay ana diziyi gördüm pokemon oyunlar ilk kez tamamen açık dünya tarzına geçiyor. Pokemon Efsaneleri: Arceus, bu yılın başlarında piyasaya sürüldü, aynı zamanda, Pokemon’u savaşmadan yakalamak ve mekanik işçiliği de dahil olmak üzere, franchise için birkaç yeni fikir denedi. bu pokemon anime gelecek yıl yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor, ancak uzun süredir devam eden kahramanına uygun bir uğurlama yapmadan önce değil.

DAHA: Ash’in Pokemon Anime’deki En Büyük Zaferleri ve Yenilgileri

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir