Oyun Haberleri

Destiny 2 Sonunda Tamamen Siyah Bir Gölgelendirici Alıyor, Ama Bir Sorun Var

Destiny-2-Black-Armory-Gear-Set-Sunset

Bungie beklenmedik bir şekilde eklendi Kader 2oyunun şimdiye kadarki en iyi tamamen siyah gölgelendiricisi, ancak oyunun renkleri ve dokuları işleme şeklindeki tuhaflık, bir bakışta göründüğü kadar basit olmadığı anlamına geliyor. Gölgelendiriciler her zaman bazıları olmuştur KaderEgzotik silahların dışında oyundaki her teçhizata evrensel olarak uygulanabildiklerinden, birçoğunu modaya önem veren oyuncuların olmazsa olmazı haline getirdikleri için ‘in en gıpta ile bakılan kozmetik ürünleri.


çoğu gibi Kader Hayranlar bilir, ancak, çoğu ile ilgili sorunlardan biri Kader 2‘in en iyi gölgelendiricileri, hiçbirinin yalnızca tek bir renk uygulamamasıdır. Bunun yerine, genellikle ilgili dörtlü renk örneği simgeleriyle doğru şekilde iletilmeyen tematik doku, renk ve desen demetleridir. Bu, tamamen siyah görünen bir gölgelendiricinin belirli malzeme türlerine rastgele, beklenmedik renkler uyguladığı durumlara neden olur.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Destiny 2 Oyuncusu 100 Dip Dolar Topladı ve Hepsini Silebilir

en son örneği Kader 2 İşlevselliklerini yanlış ifade eden gölgelendiriciler, Season of Defiance’ın yeni kozmetik listesinin bir parçası olarak geliyor, özellikle de 24 Nisan’dan 2 Mayıs’a kadar Eververse Bright Dust satın alımıyla satışa sunulacak olan Erebos Glance gölgelendirici. Erebos Glance simgesine göre, esas olarak mor ve siyah detaylara sahip gümüş bir gölgelendirici olabilir, ancak Bungie aslında onu keskin turuncu vurgularla neredeyse tamamen siyah bir doku seti uygulamak için ayarlamıştır.

OKU  Street Fighter 6 bile şimdi VR'ye dönüştürüldü

Destiny-2-Erebos-Glance-Season-20-All-Black-Shader

Erebos Glance’ın neredeyse tamamen siyah bir gölgelendirici olması, oyunda gizli bir görünüm donanımı kurmak isteyenler için harika bir haber, özellikle de bazı Kader 2 gölgelendiriciler yanlışlıkla birdenbire tuhaf dokular uygular. Erebos Glance böyle bir şey yapmaz, ancak görünüşte rastgele turuncu vurgularla ilgili sorun, oyuncuların hangi zırh parçalarını kullanacaklarını dikkatli bir şekilde seçmeleri gerekmesidir, çünkü bazıları bununla iyi görünmeyecek.

Modaya önem veren oyuncular, Erebos Glance ile Erebos Glance’ı birleştirebilmelidir. Kader 2Abyssinian Gold gölgelendiricisi, basit, siyah zırha olabildiğince yaklaşmak isteyenler için tercih edilen seçenek olduğu için harika bir etki yaratıyor. Genel olarak, topluluğun şık görünümü nedeniyle Erebos Glance’ı beğenmesi muhtemeldir, ancak simgesinin işlevselliğini tam olarak temsil etmemesi bariz bir endişe kaynağıdır.

Erebos Bakışı’nın mevcudiyeti, Meydan Okuma Sezonu sırasında yalnızca bir hafta boyunca satın alınabileceğinden, dikkate alınması gereken başka bir tartışma noktasıdır. Kilidini açmanın geçen sezonun FOMO-ağırlığı kadar zor veya yorucu olmayacağı iyi. Kader 2 Iron Banner gölgelendirici, ama kesinlikle biraz özel olacak.

Kader 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Destiny 2’nin Lightfall’ı, Yağma Sezonunun Red Herring olmadığını kanıtladı

Kaynak: Kaderde Bugün

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.