Oyun Haberleri

The Nier: Automata animesinin kesin bir çıkış tarihi ve çıkış fragmanı var

The Nier: Automata animesinin kesin bir çıkış tarihi ve çıkış fragmanı var

Nier: Automata’nın anime uyarlaması 7 Ocak 2023’te gelecek ve güzel bir yeni fragmanı kutlamak için çıkacak ve kahramanlar 2B ve 9S’yi güzel kıyamet robotu geleceklerinde kıyamet robotu şeyleri yaparken gösterecekler. Ocak ayında geleceğini biliyorduk. (yeni sekmede açılır) bir süredir, ama bu sahip olduğumuz ilk zor randevu.

Fragman, onu Nier: Automata’nın hikayesinin en azından ilk turunun sadık bir yeniden anlatımı gibi gösteriyor. Bununla birlikte, alternatif sonlar ve sırlarla dolu bir seri olduğunu zaten biliyoruz, bazılarının oyuncu tabanının keşfetmesi yıllar aldı – son önemli olan, yayınlandıktan dört yıl sonra kırpıldı. (yeni sekmede açılır) Tüm bunlar, bu dizinin kurulu olduğu gibi sonlara bağlı kalacağını göreceğimizden çok şüpheliyim demek. Biraz çılgınca metakurgusal bükülme veya sapma bekleyin.

Serinin yarısında olduğu gibi oyunu yapmaya başlayacaklar ve ardından kodu 2017’ye geri gönderecekler, böylece Yoko Taro ve Platinum Games bunun için övgü alabilir. Burada tükürüyorum.

Görünüşe göre anime dünya çapında yayın platformu Crunchyroll’un yanı sıra birçok yerde Hulu ve Amazon Prime’a gelecek. Aniplex, “160’tan fazla ülke ve bölgede yayınlanması planlandığını” söylüyor.

Nier: Automata, son on yılın en çok beğenilen oyunlarından biridir, o zamanlar oldukça iyi karşılanan ancak o zamandan beri bir kült haline gelen bir 2017 sürümüdür. Türümüzün son kurtulanlarının uzayda yaşadığı ve savaşmak için yüzeye askerler gönderdiği, insanlığın kaçtığı perişan bir dünyada geçiyor. Kıdemli Tom’umuz buna şimdiye kadar yapılmış en üzücü oyunlardan biri dedi (yeni sekmede açılır) zamanında.

“İnsanlık, başka bir dünyadan gelen mekanik varlıklar tarafından Dünya’dan sürüldü. Gezegeni geri almak için son bir girişimde, insan direnişi, işgalcileri yok etmek için bir android asker gücü gönderdi. Şimdi, makineler ve androidler arasında bir savaş tüm hızıyla devam ediyor. .. Dünyanın çoktan unutulmuş bir gerçeğini yakında ortaya çıkarabilecek bir savaş” diyor resmi oyun açıklaması.

OKU  Komik Hogwarts Mirası Videosu, İlk Kez Oynayan Bir Oyuncunun Merdivenlerden Yukarı Yürümekte Zorlandığını Gösteriyor

Her neyse, 2023’teki heyecan verici bir yayına hazır olun. Bu, insanların Nier’i neden bu kadar çok sevdiğinin bir başka temsili olacak. (yeni sekmede açılır) Temelde her şeyde zaten onun gibi oynayabileceğiniz için belki bundan daha fazla 2B dış görünüm bile alırız. (yeni sekmede açılır)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir