Moda

İngiliz siyasetinin şık yeni görünümü: Akshata Murty’nin stil yıldızı

İngiliz siyasetinin şık yeni görünümü: Akshata Murty'nin stil yıldızı

Rishi Sunak ve Akshata Murty, Downing Caddesi’ndeki bir kutlama yiyecek ve içecek pazarını ziyaret ediyor

Anadolu Ajansı/Getty Images

Bloomsbury’den Henry Herbert’in özel dikim takım elbiseleriyle tatlı bir vücuda sahip olan “Dishy Rishi”ye bayıldın, ama stilden anlayan her heteroseksüel erkeğin arkasında her zaman ultra şık bir kadın vardır. Bu doğru, Akshata Regatta’ya katılma zamanı.

Liz Truss’un Claire’in küpelerinde kısa bir süre, Carrie Johnson’ın kiralık gardırobunda daha uzun bir süre ve Theresa May’in ilginç topuklarında bir ömür gibi hissettiren Akshata Murty, modayı 10 numaraya geri getiriyor. Margaret Thatcher, Downing Street One serisini yönettiğinden beri değil. tüvit ikiz takımlar ve inci kolyeler, İngiliz siyasetini çok zevkli hale getirdi.

Thatcher gibi, Murty de zengin tatlım. Sunak-Murty ailesinin 730 milyon sterlin değerinde olduğu ve 222. sırada yer aldığı bildirildi. Pazar günleri zengin listesi ve olarak tatler diyerek gider; Daha fazla para, daha fazla moda.

okumaya devam et

tatler Şubat sayısında Akshata Murty, Chatelaine # 10’un dünyasına dalıyor

Başbakanın eşi Akshata Murty esrarengiz bir figür yapıyor. Ama 10 numaradan evin yeni hanımı ayrılır tatler Downing Caddesi’ndeki kapıdan bakın…

ürün resmi

Rishi Sunak ve Akshata Murty No.10’un önünde

ZUMA Press, Inc. / Alamy Hazır Fotoğraf

Murty, müstakbel bir Muhafazakar başbakanın eşi olarak halkın gözüne girdiğinden beri, Murty’nin takımları her zaman zarif olmuştur. Bir FIDM mezunu, eski tasarımcı ve milyarder mirasçı olarak Murty’nin kendinden emin bir şekilde eski para estetiğini sergilemesi şaşırtıcı değil. Kere Murty’nin Downing Street WAG olarak yeni rolünde daha iyi anlaşılması için “giyindiğini” iddia etti, ancak para birdenbire böyle sonradan görme.

Akshata Murty, 10 Downing Caddesi, Ganni’den çıkar

James Veysey/Shutterstock

Bunun yerine, Murty’nin lüks markalara olan tutkusu bariz ama abartısız. Günümüzün asilzadeliği gibi, tasarımcı parçaları da kendinden emin bir incelik elde etmek için orta boy aksesuarlarla eşleştiriliyor. “New York’taki bir çatı katında orijinal bir Gond tablosunun asılı olması, tanınmış bir sanatçının eserine sahip olmak kadar havalı. Aynı mantığı giyime de uyguluyorum: Neden Hindistan’daki mağara resimlerinden ilham alan havalı bir sundress giyip onu bir Marc Jacobs şalıyla eşleştirmeyeyim?” diye paylaştı. Moda Hindistan 2011’de artık feshedilmiş kendi adını taşıyan giyim markası Akshata’yı piyasaya sürdükten sonra.

Akshata Murty, Frieze Sanat Fuarı’nda Rishi Sunak ile Gucci spor ayakkabı giyiyor

David M Benett/Getty Images

British Museum’daki British Asian Trust resepsiyonunda

Samir Hüseyin

Ekim ayındaki Frieze’de Murty, nihai galeri sakinleri topluluğunu bir araya getirdi. Lacivert bir tişört elbise, kruvaze ekose blazer ve iddialı Gucci spor ayakkabılar günün düzeniydi ve sanat ortamının havalı inancını sessizce gösteriyordu. Sekiz ay önce, British Museum’daki bir British Asian Trust resepsiyonunda Murty, geleneksel Hint işlemeli ve boncuklu bir Coach çantası olan beyaz, tek omuzlu bir sari içinde zarafet resmine baktı. Görüntü, Dom Olmayan statüsünün açıklanmasının ardından dünya çapında “servetin ağır suistimali” olarak kınandı, ancak Birleşik Krallık’ın şu anki Kralı ve Kraliçesi tarafından düzenlenen bir etkinlik için kesinlikle sulandırılmış bir seçimdi.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Paris Couture Haftası'nda, Armani Privé'nin haute harlequin'leri için ihtişam hüküm sürüyor
İlgili yazılar
Moda

Fergie abartılı moda bayrağını kaldırdığında! York Düşesi Sarah'nın onuruna, lezzetli Camp American Tour drone'u

Moda

Makosen ayakkabılar aşkına, asil bir şekilde tanınan ısmarlama ayakkabıcı Arthur Sleep, Savile Row'da ayaklarını buluyor.

Moda

Anneler Günü neredeyse burada! Tatler, bu yıl bayılacağı 23 lüks hediye seçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir