Oyun Haberleri

Baby Steps, Bennett Foddy’den Skyrim’de QWOP-ing gibi görünen bir ‘gerçek yürüme simülatörü’

Baby Steps, Bennett Foddy'den Skyrim'de QWOP-ing gibi görünen bir 'gerçek yürüme simülatörü'

Nate işsiz (ve görünüşe göre çalışamaz) üzgün bir çuval. Televizyonu ona “Hala One Piece izliyor musun?”

Ama sonra Nate inanılmaz bir güç keşfeder: yürüme. Gizemli, puslu bir dünyaya taşınan Nate, bir ayağını diğerinin önüne koymak zorundadır – bu, beklediğinizden daha zor olacaktır çünkü Baby Steps, son derece arkasındaki kişi Bennett Foddy tarafından ortaklaşa geliştirilen “gerçek bir yürüyüş simülatörüdür”. zor hareket oyunları QWOP ve Başlarken.

Bir basın bülteninde “Sisle kaplı bir dünyayı adım adım keşfedin” yazıyor. “Ape Out ve Getting Over It’in arkasındaki zihinlerden orijinal fizik tabanlı oynanışta, her adımı kendiniz koyarak sakin dağları tırmanın. Manzaraları görün, yerel faunaya aşık olun ve boşa harcanmış bir hayatta anlam bulmaya çalışın. .”

Fragman çok komik – QWOP’tan yıllar sonra bile garip bir şekilde yürüyen, tökezleyen ve düşen herhangi bir oyuna gülmekten kendimi alamıyorum. Sisli dünya, kayalık dağ geçitleri, puslu tarlalar, çamurlu yollar ve karanlık mağaralar ile bana biraz Skyrim havası veriyor. Oynamak için sabırsızlanıyorum ve özellikle Nate’in garip ayak seslerini yerleştirmek için kullanacağımız kontrol sistemini merak ediyorum.

Bebek Adımları değil Sadece yürüyüş hakkında: Fragmanda gördüğünüz gibi, Nate’in bir kaya yığınını tekmeleyip yerlilerden birini kızdırması gibi başka karakterlerle karşılaşmalar var. Ve Bebek Adımları özellik listesine göre daha fazlası var:

  • Tamamen simüle edilmiş fizik tabanlı yürüyüş
  • Dört yüz yirmi vuruş ve titreşimden oluşan dinamik bir film müziği ile canlanıyor gibi görünen bir dünya
  • Kendi hızınızda veya daha yavaş keşfedebileceğiniz dağ büyüklüğündeki bir dağa uzun bir yürüyüş
  • Tam dinamik tulum kir sistemi
  • Koleksiyonluk olmayan şapkalar

Toplayamadığınız şapkalar, tulumunuzu kirletecek özel bir sistem ve sizi yarıştıracak saatin olmaması? Evet, Bebek Adımları ile çok ilgileniyorum. Ne yazık ki oyun 2024’e kadar bilgisayarlarımıza ayak basmayacak.

OKU  Forspoken'ın İlk Saati Sızdı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.