Moda

Irina Shayk’in deri kısa üst ve alçak eteğinin cüretkar görünümü vücuduna işlenmiş.

Irina Shayk'in deri kısa üst ve alçak eteğinin cüretkar görünümü vücuduna işlenmiş.

Irina Shayk, 21 Mayıs Pazar günü Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıda zar zor deri bir üst ve onunla uyumlu düşük askılı bir etek giydi ve onu sev ya da nefret et, Julia Fox inkar edilemez bir şekilde başarılı bir görünüm.

galası için ateş yanıklığı, 37 yaşındaki model, göğsünün üzerinden geçen ve bir “X” şekli oluşturan ve onu açığa çıkaran iki ince, kayış benzeri parçadan oluşan siyah ve kırmızı deri bir sutyen giymişti. bütün tonlu üst vücut. Uyumlu maksi eteğin denizkızı kesimi, çok düşük belliliği (2000’lerin başında yaşayan herkesten içtenlikle özür dileriz) ve minik gümüş fermuarı var. Her iki parça da Mowalola’nın Sonbahar 2023 hazır giyim koleksiyonundan.

Shayk, ilginç giysiyi ışıltılı, gösterişli bir yaka kolye, makyajsız ve açık bırakılmış ve yüzünden dışarı çıkan şık, düz saçlarla karşılaştırdı.

Irina Shayk, Cannes’da Mowalola giyiyor.

Mike Marsland

Martin Scorsese’nin Cannes prömiyeri için Çiçek Ayının Katili 20 Mayıs Cumartesi günü Shayk, deri görünümünün tam tersi olan daha kadınsı bir görünüm sergiledi. Lacivert Armani Privé elbisesi, derin bir V yakalı, ışıltılı örgü kumaştan yapılmıştı ve hacimli eteği, küçük kabarıklıklarla katmanlı fırfırlara sahipti.

Bu kıyafet için dramatik kanatlı göz kalemi ve pembe bir dudak ile makyajında ​​​​elbisenin kadınsılığını vurgulamış, ancak bir tarafa kayganlaştırdığı saçıyla kenarı vurgulamıştır. Shayk, siyah topuklu ayakkabılar ve büyük gümüş kulak kelepçeleri ile aksesuarlandı.

Irina Shayk, Armani Prive’da.

Pascal Le Segretain/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Rihanna, en beklenmedik elmas aksesuarla ayak parmaklarını 'sessiz lükse' daldırıyor
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir