Oyun Haberleri

Starfield oyuncuları kozmik vahşi yaşamı yok ederek oyundaki en iyi XP çiftliklerinden bazılarını ortaya çıkarıyor: ‘bir video oyununda bile bu yanlış geliyor’

Alien planet

İyi haber dostlarım: Yıldız alanı Oyuncular, mümkün olan en etkili XP öğütme yöntemlerini icat etme arayışlarında insan ahlakını tamamen terk ettiler ve oyunun başıboş gezegen düzlüklerini bir tür Viktorya dönemi safari avına dönüştürdüler. Rahatsızım, rahatsızım ve manipülasyon yeteneğimin kilidini açmak istiyorum, o yüzden bunu kendim deneyebilirim.

Reddit’te oyuncular, Starfield’ın pek çok gezegeninde XP çiftçiliği için iki mükemmel nokta belirlediler. Bunlardan ilki, Canatee’nin Reddit’te işaret ettiği Schrödinger III’tür; burada hayvanlara pek meraklı değilseniz, bol miktarda XP elde etmek için seyahat edebilirsiniz.

PSA: Schrödinger III, r/Starfield’ın XP’sinden yapılmıştır

Yani, işe yarıyor. Başına 500 XP civarında, tek yapmanız gereken geminizin tepesinde kamp kurmak ve büyük ve küçük tüm yaratıkların işini kolaylaştırmak olduğu göz önüne alındığında, zaman yatırımınız için fena bir getiri değil. İtiraf etmeliyim ki, Starfield’da ne zaman hızlıca seviye atlamak istesem buna benzer bir şey yapmaya çalıştım ama Schrödinger kadar fauna dolu bir yer bulamadım. Gezegeni uygun şekilde Schrödinger sisteminde bulabilirsiniz.

Ve doğaya gerçekten saygınız yoksa, Canatee’nin teklifi, Celebrai sisteminin Celebrai II’sini hevesli avcılar için daha da kazançlı bir seçenek olarak sunan 1Bot2BotRedBotBluBot adlı bir oyuncunun benzer önerisiyle bir kat daha arttı. Kendinizi bir el bombası fırlatıcıyla donatın ve adından da anlaşılacağı gibi kolayca patlayabilen yığınlar halinde birbirine yapışma eğiliminde olan Akın Yuvarlak Kabuklu Grazer’ların çalılıklarına doğru ilerleyin. Harika!

Schrödinger III’ünüzü görüyorum ve r/Starfield’daki deneyim çiftliğiniz için sizi Celebrai II’yi yetiştiriyorum

Yani evet, bu korkunç. Bir dene, neden denemiyorsun? Bir sürü seviyeyi kemerinizin altına sıkıştırabilir ve “bir video oyununda bile… bu yanlış geliyor” diyen CarsonFoles veya bunu kendisi deneyen ancak “bir süre sonra kendini suçlu hissetmeye başlayan garyll19 gibi oyunculara katılabilirsiniz. “Öldüklerinde bu kadar üzücü sesler çıkarmalarının ve öldüklerinde bu kadar masum görünmelerinin hiçbir faydası yok.” Her zaman yenilikçi olan Garyll19 şunu önerdi: “Onları anında buharlaştıracak bir lazer silahımız olsaydı daha kolay olabilirdi.” Bizi uzaya gönderen işte bu tür insan yaratıcılığıdır.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Geri döndüler: Doritos kod hırsızları uzun uykularından uyanıp Xbox chip çantalarındaki kodları çaldılar