Oyun Haberleri

Bu sevimli çiftlik simülasyonu, düzinelerce sevimli hayvan yetiştirmenizi ve sonra onlardan biri olmanızı sağlar.

Bu sevimli çiftlik simülasyonu, düzinelerce sevimli hayvan yetiştirmenizi ve sonra onlardan biri olmanızı sağlar.

Yumurtadan çıkmak üzere olan başka bir sevimli çiftlik simülasyonu daha var ve bunda biraz fazladan sihir var. Everdream Valley, ekinlerini, çiftlik hayvanlarını, yaratıklarını ve yemek pişirmeyi gösteren yeni bir fragmanla 30 Mayıs’taki çıkış tarihini duyurdu. Bunların hepsi standart çiftlik sim ücreti gibi geliyor, ancak bir fark var: uyuduğunuzda kendiniz bir hayvana dönüşeceksiniz.

Everdream Valley’de büyükanne ve büyükbabanızın çiftliğini dekore edip tasarlayacak, ekin ekecek, böcek yakalayacak, balık tutacak ve bir bebeğe bakacaksınız. pay çiftlik hayvanı. Domuzlar, inekler, tavuklar, ördekler, keçiler, alpakalar, atlar, koyunlar, kunduzlar, geyikler, kurbağalar, balıklar, 13 köpek türü ve daha fazlası var. Ve hepsi son derece tıknaz bir tür sevimli. Piksel sanat çiftliği simülasyonları sizin için reçel değilse veya Harvest Moon’un tombul sığırları için çok fazla nostaljiniz varsa, denenmesi gereken budur.

(İmaj kredisi: Ay Yiyenler)

Geceleri işler çılgına döner. Geliştirici Mooneaters, “Her gece rüyalarınız, benzersiz mini oyunlar aracılığıyla çiftlikteki birçok hayvandan birinin rolünü üstlenmenize izin verecek” diyor. “Çiftlikte ne kadar çok hayvan çeşidi varsa, gece maceraları o kadar çok açılır ve her birinin ertesi sabah çiftliğinizde kendi benzersiz ödülü veya etkisi olur.”

Everdream Valley’in bir demosu var Steam’de böylece gelecek hafta lansmandan hemen önce deneyebilirsiniz. Ayrıca şu adreste de mevcut olacak: Epic Games Mağazası Ve GOG.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  İnsanlar RTX 3060 grafik kartlarını satın almaktan vazgeçmeyecek