Oyun Haberleri

Skyrim Bug, Whiterun’u Ürkütücü Bir Hayalet Kasaba Gibi Görünüyor

elder scrolls 5 skyrim

Bir oyuncu garip bir hataya rastladı. Elder Scrolls 5: Skyrim bu Whiterun’u ürkütücü bir hayalet kasaba gibi gösteriyor. Skyrim on yıldan fazla bir süre önce çıktı ve hala en popüler rol yapma oyunlarından biridir. Oynamaktan keyif alan devasa bir oyuncu kitlesine sahiptir. Skyrim düzenli olarak, yüzlerce heyecan verici modu denerken engin açık dünyayı keşfediyor. Bazı Skyrim modlar, oyunun savaşını daha çok benzer hale getirmek için dönüştürür Elden Yüzüğü ve savaş tanrısıdiğerleri ise grafik kalitesini önemli ölçüde artırır.

Oyuncular, oyundaki garip düşman davranışları gibi, oyunda genellikle alışılmadık olaylarla karşılaşırlar. Skyrim ve düşmanlara zarar vermek yerine onları iyileştiren silahlar. Dahası, Elder Scrolls 5: Skyrim bir Reddit kullanıcısının öğrendiğine göre, bazen çok komik bazen de tamamen beklenmedik ve korkutucu olabilen birçok tuhaf aksaklığa sahip.

İLGİLİ: Skyrim Oyuncusu Yeminli Briarhearts Hakkında Etkileyici Detaylara Dikkat Çekiyor

Reddit kullanıcısı ew-Objective-6526, Whiterun bölgesinde olağan dışı bir olayı gösteren bir video yükledi. Skyrim. Genel olarak Whiterun, birçoğu oyuncuyla etkileşime girebilen hayat ve insanlarla dolu hareketli bir kasabadır. Ancak ew-Objective-6526’nın videosu, bir korku filminden alınmış gibi görünen tamamen farklı bir Whiterun versiyonunu gösteriyor. Görüntüler, ew-Objective-6526’nın karakterinin kasabada dolaştığını ve kasabanın gizemli bir sisle kaplanıp hayalet kasaba gibi görünmesini gösteriyor. Bu garip, puslu madde Whiterun’da sokaklar, binalar ve geçitler dahil her yerde var.

OKU  Warframe geliştiricisi yayıncılık bölümünü terk etti ve çevrimiçi aksiyon RPG Wayfinder'ın 'tam kontrolünü' geliştiricisine devredecek

Whiterun ben bir havuza atladıktan sonra dinlendi ve şimdi skyrim’deki korku filmindeki bir kasaba gibi görünüyor

İşin ilginç yanı, gizemli sisle çevrili olmasına rağmen insanların Whiterun’da hala var olması. Ayrıca, gönderinin başlığı, bu garip olgunun bir nedenden kaynaklandığını gösteriyor. Skyrim kullanıcı bir havuza atladığında hata. Aynı zamanda, birçok üye Skyrim Reddit’teki topluluk, videoyu popüler hayatta kalma korku serisiyle karşılaştırdı Sessiz Tepe. Bazı kullanıcılar, modlama topluluğunun bir mod üzerinde çalışması gerektiğini söyledi. Elder Scrolls 5: Skyrim daha çok Sessiz Tepeyukarıda belirtilen video gibi.

Pek çok insan Whiterun’un dünyadaki en önemli alanlardan biri olduğunu bilmiyor. gökyüzü, Whiterun Hold bölgesinin başkenti olduğu için. Oyuncuların oyunda ziyaret ettikleri ilk ambardır ve benzersiz karakterler ve görevlerle doludur. Tanınmış bir yer olmasına rağmen, birçok oyuncunun Whiterun hakkında hala cevaplanmamış soruları var. Oyuncular genellikle Nazeem’in nerede yaşadığını ve Irileth’in suikastçı lonca Morag Tong’dan neden ayrıldığını merak eder.

The Elder Scrolls 5: Skyrim – Yıldönümü Sürümü PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıktı.

DAHA: Skyrim: Oynamaya Devam Etmeniz İçin 15 Steam Atölyesi Modu

OKU  Sonic ortak yaratıcısı, içeriden öğrenenlerin ticaretinden suçlu bulunduktan sonra 1,2 milyon dolar para cezasına çarptırıldı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir