Moda

Jennifer Garner, ışıltılı straplez LBD’siyle göz kamaştırıyor

Jennifer Garner, ışıltılı straplez LBD'siyle göz kamaştırıyor

Jennifer Garner, Uptown tarzı bir talk show’da kısa süre önce göründüğü için küçük siyah elbiseyi giydi ve gerçekten parlıyor.

Bir kayıt için New York’u ziyaret etmek Stephen Colbert ile Geç Geç Gösteribu 13 sonraki 30 Star, inci veya zımbalarla süslenmiş, straplez, siyah kumaştan sade bir kokteyl elbisesi giymişti. Garner’ın daha mütevazı A-listerlerinden biri olduğu düşünüldüğünde, bu temelde onların kulüp teçhizatı versiyonu.

Birkaç yüzük ve kulakları için basit elmas yaylar dışında, aksesuarlardan kaçındı, basit siyah ince topuklu ayakkabılar ve Ceketsiz, Çantasız’ı tercih etti (bunu böyle yaptığınızı biliyorsunuz, değil mi? senin eşyaların). ). Bob’u yana doğru kıvrılmış ve hafif buğulu bir gözle, Jen’in bu görünüşü gerçekten… çok ateşli.

MEGA

Hiç gölge yok ama Garner neredeyse her zaman klas ve en azından Hollywood standartlarına göre muhafazakar bir şey seçer. İçinde seksi bir dönem vardı. takma ad günler, ancak en “cüretkar” görünümlerinin bu derlemesine bakın. Hepsi çok güzel ve çok normal. Bu yüzden, onu bir dakika içinde gördüğüm en ışıltılı şey dediğimde ciddiyim.

JNI/Starmax

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Alexa Chung, emekliliğinden beri 80'lerin ortalarından popüler bir aksesuar getirdi.
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir