Oyun Haberleri

İşte Star Wars Jedi: Survivor’ın son oynanış fragmanı

İşte Star Wars Jedi: Survivor'ın son oynanış fragmanı

Respawn Entertainment ve Electronic Arts, Star Wars Celebration Europe 2023’ün bir parçası olarak Star Wars Jedi: Survivor için yeni, son bir oynanış fragmanı yayınladı. (yeni sekmede açılır)2019’daki Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı (yeni sekmede açılır). Yaklaşan aksiyon RPG’si 28 Nisan’da yayınlanacak ve görünüşe göre bu, vizyona girmeden önce alacağınız son fragman. Yani, Jedi yutturmaca treninde o kadar sıkıysanız, muhtemelen düzenli bir pazarlama damla beslemesi olmadan öleceksiniz, o zaman sanırım önümüzdeki 18 gün boyunca günde 6 saniye gibi izleyin. Senin için matematik yaptım. Rica ederim.

Her iki durumda da Cal Kestis’in Galaktik İmparatorluk çağında bir Jedi olarak yeraltında nasıl hayatta kalacağını bulma mücadelesini özetleyen oldukça havalı bir fragman. Stajyer Cal’a akıl hocalığı yapan bir Jedi olan Cere Junda tarafından anlatılan fragman, önceden oluşturulmuş birkaç parçanın yanı sıra kullanıcı arayüzü olmayan çoğunlukla oynanış görüntüleri ve sinematiklerden oluşuyor.

Fragmanda Cal, fırtına askerleri, zırhlı AT-ST yürüteçleri, robotlar ve çeşitli uzaylı canavarlar gibi çeşitli düşmanlarla savaşıyor ve havalı görünen hızlı bisiklet dövüşleri var. Ayrıca bir hınçla da savaşır – çünkü belli ki bu bir Yıldız Savaşı, bu yüzden sonunda bir hınç olacak. Fragman ayrıca bir NPC ile birlikte bazı dövüşleri gösteriyor.

Fragmanın yanında yayınlanan bir röportajda Respawn’dan Stig Asmussen eşlik eden oynanışı anlattı. “Bu gerçekten Cal ve arkadaşlarının – Bode Akuna ve Merrin gibi – yan yana nasıl savaştıklarını, bulmacaları nasıl çözdüklerini ve seyahat ettikleri farklı gezegenler üzerinde nasıl pazarlık ettiklerini deneyimlemekle ilgili. Uzakta, dövüşle ilgili olarak gördüğünüz aşağı çekmeler gibi sinematik gelişmeler var. Ancak, oyuncunun savaşın hararetinde bir düğmeye dokunarak arkadaşlarını çağırmak için kullanabileceği destek mekanizmalarının da olduğunu vurgulayacağım. ve bunlar özel saldırıları serbest bırakır. Bunu bir soğuma ile sınırlandırdık, ancak bu tür arkadaşlık araçlarını kullanmak, oyuncuların savaşta zorlu senaryoları müzakere etmelerine yardımcı olacak” dedi.

Asmussen ayrıca oyuncuların oyunun kapsamının ne kadar büyük olduğunu beğeneceğini düşündüğünü söyledi.

“Tasarımcılarımızın gerçekten düşünmediğimiz şeyleri yapmasına ve sanatçılarımızın gerçekten düşünmediğimiz şeyleri yapmasına izin veren harika sistemler yaratmakla ilgili. Daha büyük bir kutu yaratmakla ilgili. Hâlâ bir kutumuz var ama kutu daha büyük ve biz İçeride yapabileceğimiz ilk maçta olduğundan çok daha fazla” dedi.

OKU  Bethesda, Fallout 4'e bir 'newvegas2' dalı ekleyerek New Vegas'ın devamı söylentilerini ateşledi

Asmussen ile yapılan röportajın tamamını starwars.com’da okuyabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). İşte Star Wars Jedi: Survivor hakkında bildiğimiz her şey (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.