Moda

Jennifer Lopez, poposunu ortaya çıkaran yırtmaçlı mamut bir kot elbise giymişti.

Jennifer Lopez, poposunu ortaya çıkaran yırtmaçlı mamut bir kot elbise giymişti.

Jennifer Lopez’in kocası Ben Affleck’ten daha çok sevdiği tek şey? senin kotun.

6 Haziran Pazartesi günü J.Lo, Scandoval’ın bölgesi olarak da bilinen Batı Hollywood’da mobilya alışverişi yaparken görüldü (sadece biraz eğlenceli bir gerçek). Performans için aktör-şarkıcı, uzun kollu ve şimdiye kadarki en yüksek bacak yırtmaçlı, büyük beden bir Valentino denim maksi gömlek elbise giydi.

Lopez sivri burunlu diz boyu kahverengi deri botlar, kahverengi bir Gucci çanta, bir kahve ve onun alamet-i farikası havacı güneş gözlükleri ve altın halka küpeler giymişti. Saçlarını dağınık bir topuz yapmış, perçem kahkülleri yüzünü çevreliyordu.

GÜMÜ

Jennifer Lopez bu geziyi bir nedenle yaptı. İki yıllık flört ve yaklaşık bir yıllık evliliğin ardından, Bennifer birlikte bir ev satın aldı: Beverly Hills’te 61 milyon dolarlık makul bir fiyata bir malikane. TMZ’ye göre mülk 12 yatak odası ve 24 banyoya sahip ve 5 dönümlük bir arsa üzerinde oturuyor. Ev 46.000 fit karedir (bunun 5.000 fit karesi spor tesisleri için ayrılmıştır) ve ayrıca bir sinema salonu ile kuaför ve tırnak salonu içeren bir spaya sahiptir. Lopez ve Affleck kesinlikle konaklarda yaşamaya alışkınlar ama onları tamamlamak için kesinlikle yeni mobilyalara ve dekora ihtiyaçları var.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Travis Kelce resmen İtibar tarzı çağında
İlgili yazılar
Moda

Jennifer Lopez'in tatil ayakkabıları gerçekten şoke etti

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir