Oyun Haberleri

Yıkıcı aksaklıklar, Diablo 4’ün 100. seviyeye ulaşma yarışını sona erdirdi.

Diablo 4 Sorceress close-up
Bu Diablo 4 kılavuzlarıyla Sanctuary’de hayatta kalın

Diablo 4'ün Lilith'i

(İmaj kredisi: Tyler C. / Activision Blizzard)

Diablo 4 kılavuzu: İhtiyacın olan her şey
Diablo 4 montajı: Harita üzerinde yarış
Diablo 4 ara noktaları: hızlı seyahat nasıl yapılır
Diablo 4 seviyesi açılır: Yeni satıcılar

Diablo 4’ün aksaklıklarının, kalıcı ölümlü Hardcore koşularının erken sona erdiğini gören ve yarışı kazanma şanslarını 100. seviyeye düşüren iki oyuncu için şeytanlarından daha tehdit edici olduğu kanıtlandı.

Espor organizasyonu Team Liquid’in ortak sahibi Max “Maximum” Smith, dün geceki Hardcore Sorceress oyununun 18. saatinde olduğu yerde donakaldı ve bu konuda hiçbir şey yapamadı. Bir aksaklık nedeniyle, iyileştirme iksirleri dışında herhangi bir hayat kurtarıcı beceriyi hareket ettiremez veya etkinleştiremezdi.

Son iksirlerini kullanırken, “Sanırım F4’ü değiştirmem gerekiyor,” dedi. Diablo 4’e geri yüklediğinde, büyücüsünün kalıcı olarak öldüğünü ve Diablo 4’ün Hardcore kurallarının bir parçası olarak silindiğini doğrulayan karakter yaratma sayfası ona sunuldu. Diablo 4’ün çevrimiçi doğası gereği, oyundan çıkmak onları hemen dünyanın dışına çıkarmaz. Smith’in seviye 52 Büyücüsü, oyunu yeniden yüklerken öldü.

Smith, ölümünün görüntülerini incelerken, durdurulamaz becerilerinin ikisinin de olmaması gerektiği halde devre dışı bırakıldığını gördü. Durdurulamaz beceriler sizi tüm hasar kaynaklarına karşı bağışık kılar ve bunları istediğiniz zaman etkinleştirebilmelisiniz. Smith, nihai becerisini kullandığında, animasyonunun karakterini dondurduğundan ve diğer yeteneklerini kullanmasını engellediğinden şüpheleniyor.

Daha sonra “18 saatlik oyundan sonra bir böceğe ölmek acımasız” diye yazdı. twitter. “Yeniden seviye atlayıp yine de ilk 1.000’e girebileceğimden oldukça eminim, ancak bunun gibi bir şeyin tekrar olması için gerçekten zaman ayırmak istemiyorum.”

Daha fazla gör

Path of Exile speedrunner ve WoW profesyonel oyuncusu Imexile, Smith’ten birkaç saat önce farklı bir çalışma sonu hatasıyla karşılaştı. İki oyuncu bir zindanda toplanmışken, Imexile’s Sorceress, gitmeyen güçlü bir zehirli DoT ile vuruldu. Imexile’ın onu bağışık hale getirmesi gereken Alev Kalkanı, hızla artan hasarı temizlemedi. Oyundan çıkmak zorunda kaldı ve tekrar giriş yaptıktan sonra ölüm karakter yaratma ekranını gördü.

OKU  Bugün Wordle: 11 Kasım Cumartesi için ipucu ve cevap #875

“Az önce olanlar karşısında kafam çok karışık,” dedi. “Nasıl yapacağımı bile bilmiyorum – neyi alt etmem gerekiyordu.”

Bu yazının yazıldığı sırada, her iki oyuncu da yeni Sahirelerle hardcore modda oynuyor. Smith şu anda 17. seviyede ve Imexile 21. seviyede.

Bu arada, Rogue oyuncusu Wudijo, Hardcore yarışına 62. seviyede liderlik ediyor. Eğer 100. seviyeye sorunsuz ve ölümsüz ulaşabilirse, mücadeleyi tamamlayan ilk 1.000 oyuncudan biri olacak ve Blizzard tarafından heykeldeki kullanıcı adı.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.