Oyun Haberleri

Skyrim Hayranı, Quest Marker’ın Gerçek Hayat Versiyonunu Oluşturuyor

Image from Skyrim showing the quest marker looming above the Dragionborn.

İnternetteki bir gönderide, Skyrim hayran, kendileri tarafından yapılmış gerçek hayattan bir görev işaretçisini gösterdi. Parça, fan yapımı gerçek dünya rekreasyonlarının uzun bir serisinin en sonuncusu olur. Skyrim Hayranlar, onlara bunca yıllık anılar kazandıran bir oyunu onurlandırmanın yollarını aramaya devam ederken, potansiyel olarak daha da çok şey gelecek.


2011’de yayınlandı, Skyrim RPG türüne yeni nesil oyuncuları tanıttı. Oyuncular üzerinde yarattığı etki nedeniyle, oyun kendini adamış hayran topluluğu ve son derece aktif modlama topluluğu tarafından yıllarca canlı tutuldu. Bunların ikisinin mükemmel fırtınası olmasaydı, oyunun hala bu kadar popüler olmayacağına ve bunun gibi harika kreasyonların olmayacağına şüphe yok.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Skyrim Oyuncusu, City of Whiterun’dan Ayrılmadan Tüm Becerilerin Seviyesini Yükseltmeyi Başarıyor

bu Skyrim quest marker, oyunun kullanıcı arayüzünün bir bölümünü yeniden oluşturmak için farklı mozaik ve reçine tonları kullanılarak mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Parça son derece ayrıntılı ve hatta ikonun gölgelemesini mükemmel bir şekilde yakalamayı başarıyor. İlginç bir şekilde, bir fan 3D baskı ile öğenin gerçek hayattaki bir yorumunu yaratan ilk hayran değiller. Skyrimadlı görev işaretçisi. 3D baskılı ürün bir kapının dışına asılırken, bu kullanıcının öğe için pratik bir kullanım bulmayı mı planladığı yoksa tamamen dekoratif bir parça mı olduğu belli değil.

Terrazzo’dan Skyrim görev işaretçisi benim tarafımdan. Skyrim’den 12”x24”

Skyrim Çevrimiçi hayranlar, ilk 24 saat içinde 600’den fazla olumlu oy toplayan etkileyici yaratıma akın etti. Pek çok hayran, görev işaretçisini satın almak istiyordu, ancak içerik oluşturucu bunu kendileri için tutuyor gibiydi. Nesnenin oluşturulması açıkça uzun zaman almıştır, bu nedenle kullanıcının başkaları için birden çok nesne oluşturmakla ilgilenmemesi olasıdır. Oyuncular her zaman en sevdikleri serileri gerçek hayatlarına taşımanın ilginç yollarını ararlar. Skyrim hayran, bir evlilik teklifi için Mara Tılsımı bile kullanıyor.

OKU  Pathfinder: Paizo Yapay Zeka Sanatına Karşı Duruyor

Skyrim genellikle getiren oyun olarak kabul edilir Yaşlı Parşömenler ana akıma franchise. Bu nedenle, onları Tamriel’in uçsuz bucaksız dünyasıyla tanıştıran oyun olarak birçok oyuncunun kalbinde hala özel bir yer tutuyor. Çevrimiçi oyun hakkında tartışmalar hala yoğun, hatta bazı hayranlar hala hangi şehrin en iyi olduğunu tartışıyorlar. Skyrim. Piyasaya sürüldükten on iki yıl sonra pek çok oyun bu kadar tartışma yaratmaz. Skyrimve Bethesda’nın acele etmediğini gösteriyor Elder Scrolls 6.

Elder Scrolls 5: Skyrim şu anda Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA FAZLA: The Elder Scrolls 6’nın At Binme ve Arabalardan Sonra Seyahati Geliştirmesi Gerekiyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir