Oyun Haberleri

Sevgili Twitch yayıncısı Puppers 32 yaşında öldü

Image for Beloved Twitch streamer Puppers dies at 32

“Kalplerimizde sonsuza dek, sonsuza dek rahat” yazıyor bir anma tweeti Bu hafta 32 yaşında ölen popüler Dead by Daylight yayıncısı Max olarak da bilinen Puppers için. 2020’de Max’e tedavi edilemez bir sinir sistemi hastalığı olan terminal ALS teşhisi kondu.

Max’in sıcak “rahat kal” çağrılarına atıfta bulunan tweet, 2021 ve 2022’deki tedavisi için 270.000 $ toplayan Dead by Daylight bağış toplama turnuvası serisi Light in the Fog’dan geldi. Etkinlikler Sunshine, Eshleee ve Silver tarafından düzenlendi. , teşhis konulduktan sonra Max’in bakımına yardımcı olmak için yer değiştiren üç uzun mesafeli arkadaş.

Sunshine BBC’ye “Bu kesinlikle korkunç hastalıkla savaşırken onun bakıcısı olmak hayatımın en büyük sınavı ve en büyük sevinciydi” dedi.

Light in the Fog web sitesine göre Max ilk olarak 2011’de Twitch öncüsü Justin.tv’de yayın yapmaya başladı ve 2016’da piyasaya sürüldükten sonra Dead by Daylight’ı keşfetmeden önce League of Legends ve çeşitli korku oyunları oynadı.

Biyografisinde “Kanalındaki izleyici sayısı hızla artarken Max, Dead by Daylight’tan ilham alan cosplay’leri, oyun içi skeçleri ve etkileşimli sohbet deneyimiyle tanındı” diyor. Max’in Twitch hesabının 200.000’den fazla takipçisi var.

Max’in ailesine cenaze masraflarında yardımcı olmak için kurulan bir GoFundMe sayfasına göre, Max’in sağlığı 25 Mayıs’ta “aniden nefes almakta güçlük çektikten” ve o sırada “bakımını uzatmak için daha fazla müdahaleden vazgeçmeyi” seçtikten sonra hızla düştü.

Bağış toplama sayfasında, Max’in cenaze düzenlemeleri ve son masrafları için kullanılmayan fonların Sunshine, Eshleee ve Silver tarafından kendi eyaletlerine dönmek için kullanılacağı belirtiliyor.

Dead by Daylight geliştiricisi Behavior Interactive, “The Fog’da bir ev bulduğunuz için teşekkür ederiz. Sevinciniz ve sevginiz burayı daha iyi bir yer haline getirdi ve sizinle rahat olmak bir onurdu” diye yazdı. Twitter’dan. “Puppers, The Fog’daki en parlak ışıklardan biriydi ve her zaman öyle kalacak. Işığın dokunduğu herkes, onu tanıyarak sonsuza dek değişti.”

Daha fazla gör

“Puppers/Max hepinizi çok sevdi!” okur bir tweet yayıncının hesabına bugün gönderildi. “Kariyeri boyunca gösterdiği tüm sevgi ve destek için teşekkür ederim—onun gerçekten uğruna yaşadığı şey hepinizi mutlu etmekti “

OKU  Overwatch League, 6. Sezon Format Ayrıntılarını Paylaştı

Yüzlerce hayran kendi anmalarıyla yanıt verdi.

Daha fazla gör


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.