Moda

Nihai çanta Dior, ikonik Lady Dior Mini’yi mavi satenle Prenses Diana’nın giydiği şekliyle yeniden yorumluyor.

Nihai çanta Dior, ikonik Lady Dior Mini'yi mavi satenle Prenses Diana'nın giydiği şekliyle yeniden yorumluyor.

1996 Met Gala’da Prenses Diana

New York Daily News/Getty Images

Dior, Harrods’un alkışlanan devralımı sayesinde her zamankinden daha parlak parlıyor. Dior’un muhteşem dünyası, gelişi, Kensington Sarayı’nda sosyete yıldız adaylarının ve stil filizlerinin katıldığı bir partiyle uygun bir ihtişamla kutlandı.

Şimdi, saygın Fransız moda evi, işi kutlayan 1996 Met Gala’da adaşı Galler Prensesi Diana’nın koluna takıldığında dünyanın dört bir yanındaki hayranların ilgisini çeken Lady Dior mini el çantasının yeniden lansmanını duyurdu. Diana, Christian Dior oldu.

okumaya devam et

Dior’un muhteşem dünyası Harrods’a geliyor

Kinnightsbridge, tarihi mağazanın tamamen devralınması sayesinde Paris şıklığıyla parlıyor

ürün resmi

Her zaman sofistike olan Galler Prensesi, John Galliano’nun marka için yaptığı ilk özel tasarım tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti; Dantel askılı, gece mavisi saten kokteyl elbisesiyle göz alıcı. Boynu, imzası olan çok sıralı inci kolyesiyle süslendi (yakın zamanda yeniden tasarlandı) Taç), küpeleri ve bileği pırlanta ve safirlerle parlıyordu.

Mavi saten Lady Dior

Dior’un izniyle

Çanta prensesin favorisiydi. Öyle ki Dior orijinal olarak The olarak bilinen modelin adını değiştirmiş. Chouchou, onun şerefine. İkonik kreasyonu ilk kez 1995’te Paris’e yaptığı bir gezide, o zamanlar Fransa’nın First Lady’si olan Bernadette Chirac tarafından kendisine şık tasarım aksesuarı takdim edildiğinde aldı.

Sosyete yıldız adayları ve stil filizleri, Kensington Sarayı’nın lansmanını kutlamak için akın ediyor. Dior’un muhteşem dünyası Harrods’ta
okumaya devam et

Kol çantası – tarzında kapitone tencere Christian Dior’un Napolyon III sandalyelerinin işlemeli tasarımları, logolu askılı etiketler, anında Diana’nın favori tasarımı haline geldi. Onu gece gündüz taktı ve Londra’ya döndükten sonra Harrods’tan birkaç Dior satın aldı.

Prenses Diana

REX/SIPA

OKU  Kışı daha sıcak: Bu sezon kır şıklığı nasıl korunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir