Moda

Jessica Simpson, 13 yaşından beri amigo ceketini giyiyor.

Jessica Simpson, 13 yaşından beri amigo ceketini giyiyor.

Jessica Simpson, asırlık bir tatil geleneğinde yer almış gibi görünüyor: ebeveynlerini ziyaret ederken çocukluk eşyalarını karıştırmak.

“With You” ve “Irresistible” gibi hit şarkılarıyla tanınan 42 yaşındaki pop yıldızı, 3 Ocak Salı günü Instagram’da 13 yaşındayken giydiği amigo ceketiyle bir selfie paylaştı. Altyazıda “Sekizinci sınıf müdürümün amigo ceketini buldum” diye yazdı. (İtibaren kurs o baş amigoydu – o Jessica Simpson.)

Yeşil ve sarı kolej ceketinin büyük bir ceketi var. R, kendisi Jessica adıyla işlenmiştir. Simpson, turuncu bir bere ve gümüş halka küpelerle kendi vintage parçasını tasarladı.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Jessica’nın kız kardeşi Ashlee hemen yorum yaptı. “Evet! Git Vikingler!” Aktör Sharon Stone ayrıca “Uyan kızım.” Basit ama çok doğru.

Birkaç gün önce, Noel arifesinde Simpson, 10 yaşındaki kızı Maxwell’in Noel ağacının önünde ve altındaki ve etrafındaki tüm hediyelerin önünde poz verdiği bir fotoğrafını yayınladı.

Simpson, “Dün Maxwell @animalrescueah ziyaretinden eve geldi ve tüm çete için köpek, kedi ve tavşan ödülleri yapmaya karar verdi!” diye yazdı. “Daha sonra Noel ruhunun tadını onun gibi çıkarabilmeleri için onları birkaç yatak ve oyuncakla bırakmamız konusunda ısrar etti. Kalbi çok güzel ve gerçekten eşsiz bir empatiyle dolup taşıyor. Bu hayvanların hak ettikleri sevgi dolu yuvalara giden yolu bulabilmeleri için ekli bilgileri içeren bir Instagram göndermemi istedi!

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kylie Jenner Paskalya'yı eski John Paul Gautier elbisesiyle ve transparan etekle kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir